Falsh

780

由 Roli Aaaa 使用 Suno AI

Falsh
v4

@Roli Aaaa

Falsh
v4

@Roli Aaaa

lyrics
[Припев 2x]
Фалш и смрад, брат – всичко е фалш и смрад,
рапъри в рокли, розови дрежки,смях.
Виждам ви, знам ви, не сте от нашите – ясно,
Това е рап ве брат ми не е поп фолк


(Куплет 1)
Кви са тези рапари,рапари барби кеновеее
Тва ли беше рапа ви,рапа ви не струва веее,
римите ви са хлабави, човек да станеш няма лиие,
Паралия си окей но със бащени пари налиии?



Съвет..като си от горе не сладък а груб Бъдиии
Дб че Гейските ви фенове ви направиха рапариии
Ако тва е върха братле,отказях се, не мерсиии
Вече са Минус един от уважаваните рапариии

Жааалко...Хит ли правим всяка тъпа песен за бааарби
Искаме да видим Blood bitch а не филмааари
Искам поне една реална реакция от дули и мааати
За пара Хит казват на тъпите песни, шматки


Всеки втори – клонинг на минала сянка,
face'а ти в инста свети, ама душата ти е в паника.
Имаш фолловъри, но няма кой да те пази,
щото и зад кулисите всички ви знаем – сте празни.


[Припев 2x]
Фалш и смрад, брат – всичко е фалш и смрад,
рапъри в рокли, розови дрежки,смях.
Виждам ви, знам ви, не сте от нашите – ясно,
Това е рап ве брат ми не е поп фолк

(Куплет 2)

Тия Кво се правят че знаят нищо не знаят и те го знаят че не знаят но се правят че знаят такива като тях ги зная
Рапа им ила е copy-paste или е техен но тъп ха-хаа

Единия копира другия а другият другия
Вируса-Секта?.. вече Ебах и двамата
Май обичат грубото за това си замалчаха
Май нямат топки а pusy между краката


Не ме понасят другите щото
Те пеят за джакпот а аз за хора без дом
Текста им не струва,нямат смисъл ве бро
ако им махнеш бийта всичко става на сопол


Надути със химий в задника и вече са тегави
Мъже са пред камера-зад камера са хлабави
Кой има толкова топки да диссне системата
Кой има толкова топки че да диссне мен
Ха?

[Припев 2x]
Фалш и смрад, брат – всичко е фалш и смрад,
рапъри в рокли, розови дрежки,смях.
Виждам ви, знам ви, не сте от нашите – ясно,
Това е рап ве брат ми не е поп фолк

(Куплет 3)
Памела памела па-па-памела рапира по добре от хитовите ви рапарчета
А аз такива като тях ги диссвам и ги правя на парчета
Не барай тежко Сакън да не ти се развали перчема

Докато се катери към върха ми се Закачи за Чепа
Бия ги със усмивка без труд докато си пия BOTTEGA
Аз съм пратен от бъдещето за да спася рапа
Предадоха рапа както за евро предадоха лева


Затворете си устата щот отваря се вратата,
а от нея излизам аз и ви оставям на земята.
Не съм в играта ви-аз съм истински и себе си
ще ви сритам егото и ще ви пратя в архиви

Не ми прече хич елате ми всички в едно
No problem bro
При мен всичко тече, при теб ¿todo está bueno
Аз съм original Ти си на пауза Nintendo demo
Аз съм тук, а ти си рибка – изгубена, Немо.

....
音乐风格
Rap,underground,bass,hip hop,aggressive

你可能会喜欢

歌曲的封面Nincsen olyan ember
v4

由 Alexander Tajthy - Hayos 使用 Suno AI 创建

歌曲的封面Last Hope Capital
v4

由 Phan Kiều Dung 使用 Suno AI 创建

歌曲的封面زفه يمنيه
v4

由 حميد عبده الجماعي 使用 Suno AI 创建

歌曲的封面VOY A BRINDAR
v4

由 GABRIEL LOPEZ 使用 Suno AI 创建

相关播放列表

歌曲的封面LATO JEST TU
v5

由 Jerzyna K 使用 Suno AI 创建

歌曲的封面창원응원가2
v4

由 HeeJoong Park (VISC) 使用 Suno AI 创建

歌曲的封面Te vagy az nekem
v4

由 János Kovács 使用 Suno AI 创建

歌曲的封面Come e' zoppa Venezia !
v4.5

由 Roberto Lazzaris Bertoldi 使用 Suno AI 创建