Falsh

783

Musique créée par Roli Aaaa avec Suno AI

Falsh
v4

@Roli Aaaa

Falsh
v4

@Roli Aaaa

Paroles
[Припев 2x]
Фалш и смрад, брат – всичко е фалш и смрад,
рапъри в рокли, розови дрежки,смях.
Виждам ви, знам ви, не сте от нашите – ясно,
Това е рап ве брат ми не е поп фолк


(Куплет 1)
Кви са тези рапари,рапари барби кеновеее
Тва ли беше рапа ви,рапа ви не струва веее,
римите ви са хлабави, човек да станеш няма лиие,
Паралия си окей но със бащени пари налиии?



Съвет..като си от горе не сладък а груб Бъдиии
Дб че Гейските ви фенове ви направиха рапариии
Ако тва е върха братле,отказях се, не мерсиии
Вече са Минус един от уважаваните рапариии

Жааалко...Хит ли правим всяка тъпа песен за бааарби
Искаме да видим Blood bitch а не филмааари
Искам поне една реална реакция от дули и мааати
За пара Хит казват на тъпите песни, шматки


Всеки втори – клонинг на минала сянка,
face'а ти в инста свети, ама душата ти е в паника.
Имаш фолловъри, но няма кой да те пази,
щото и зад кулисите всички ви знаем – сте празни.


[Припев 2x]
Фалш и смрад, брат – всичко е фалш и смрад,
рапъри в рокли, розови дрежки,смях.
Виждам ви, знам ви, не сте от нашите – ясно,
Това е рап ве брат ми не е поп фолк

(Куплет 2)

Тия Кво се правят че знаят нищо не знаят и те го знаят че не знаят но се правят че знаят такива като тях ги зная
Рапа им ила е copy-paste или е техен но тъп ха-хаа

Единия копира другия а другият другия
Вируса-Секта?.. вече Ебах и двамата
Май обичат грубото за това си замалчаха
Май нямат топки а pusy между краката


Не ме понасят другите щото
Те пеят за джакпот а аз за хора без дом
Текста им не струва,нямат смисъл ве бро
ако им махнеш бийта всичко става на сопол


Надути със химий в задника и вече са тегави
Мъже са пред камера-зад камера са хлабави
Кой има толкова топки да диссне системата
Кой има толкова топки че да диссне мен
Ха?

[Припев 2x]
Фалш и смрад, брат – всичко е фалш и смрад,
рапъри в рокли, розови дрежки,смях.
Виждам ви, знам ви, не сте от нашите – ясно,
Това е рап ве брат ми не е поп фолк

(Куплет 3)
Памела памела па-па-памела рапира по добре от хитовите ви рапарчета
А аз такива като тях ги диссвам и ги правя на парчета
Не барай тежко Сакън да не ти се развали перчема

Докато се катери към върха ми се Закачи за Чепа
Бия ги със усмивка без труд докато си пия BOTTEGA
Аз съм пратен от бъдещето за да спася рапа
Предадоха рапа както за евро предадоха лева


Затворете си устата щот отваря се вратата,
а от нея излизам аз и ви оставям на земята.
Не съм в играта ви-аз съм истински и себе си
ще ви сритам егото и ще ви пратя в архиви

Не ми прече хич елате ми всички в едно
No problem bro
При мен всичко тече, при теб ¿todo está bueno
Аз съм original Ти си на пауза Nintendo demo
Аз съм тук, а ти си рибка – изгубена, Немо.

....
Style de musique
Rap,underground,bass,hip hop,aggressive

Tu pourrais aimer

Couverture de la chanson Timi 31 születésnap
v4

Créé par Tabuzz avec Suno AI

Couverture de la chanson هيبة في قلبي
v4

Créé par khaled momo avec Suno AI

Couverture de la chanson طريق النجاة
v4

Créé par بنت رقباي avec Suno AI

Couverture de la chanson ياطير
v4

Créé par مختار الشرعبي avec Suno AI

Liste de lecture associée

Couverture de la chanson Secha de ver
v4

Créé par Kelvin Meneses avec Suno AI

Couverture de la chanson Molly az udvaron
v4

Créé par Péter Kovács avec Suno AI

Couverture de la chanson Őrézlek a szívemben
v4

Créé par Kornelia Hajnal avec Suno AI