Óvó néni 3
v4

@Akacos Akac

Óvó néni 3
v4

@Akacos Akac

가사
Manó lábak dobognak: dumm-dumm-dumm,Véget ért az ovi, ez egy nagy dolog, tudom!Szendi óvó néni, fordulj felénk, nézd a csapatod,A legszebb dalunkat most csak te kapod!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél,
De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!Szeretünk, Szendi óvó néni!
Emlékszel még, Szendi óvó néni, az első napra itt? Kicsik voltunk, sírdogáltunk, féltünk egy kicsit.
De te jöttél, átöleltél, letörölted könnyünk,Azóta a Manó-lét a legnagyobb örömünk!Reggelente futás volt a játékokhoz rögtön,Kastélyokat építettünk lent a puha szőnyegen.
Ha eldőlt a torony, nem volt nálunk harag,Csak hatalmas nevetés a kék égbolt alatt!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél,
De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!
Volt itt festék, gyurma, ragasztó a kezünkön,
Csupa maszat volt a képünk, csillogott a szemünk. Udvaron a fogócska, a bújócska, a csúszda,A sok vicces történetet senki meg nem unja!Te voltál a kapitány a Manó-hajónkon,Átvittél minket a nehéz, viharos napokon.Ha fájt a térdünk, jött a puszi, elmúlt a bánat,Ilyen szuper óvó nénit nem látott a világ!
Nézz ránk, Szendi óvó néni, mekkorára nőttünk! Iskolatáska vár már, ott áll előttünk.Megtanultunk szépen kérni, szeretni és adni,Nem fogunk az iskolában soha lemaradni!Tudjuk, hogy a szemedben most könnycseppek ülnek,De a Manó emlékek soha ki nem hűlnek.Mosolyogj hát te is, ahogy mi is mosolygunk,Te maradsz örökre a legkedvesebb dolgunk!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél, De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!
De a dalnak nincs még vége, most a szülők szólnak,Hálás szívvel köszönjük a tegnapot s a holnapot!Biztonságban tudtuk nálad féltett kincseinket,Szereteted, türelmed mindent megérintett.Köszönjük a figyelmet, a sok kedves szót,Hogy a Manó csoport kapta tőled mind a jót!Szendi néni, köszönjük!
A szeretetünk soha el nem múlik!Móka, kacagás és ezer ölelés,Búcsúzni te tőled nagyon nehéz!Egy, kettő, három, fussunk oda hozzá!
음악 스타일
Pop Rap

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 23 III
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 Procurando voce
v4

Suno AI을 사용하여 Jose do Carmo Carile에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 19 IV
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 25 III
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 12 VIII
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 jesteś jak melodia,
v5

Suno AI을 사용하여 Jerzyna K에 의해 생성됨

노래 표지 Hoe Verlang
v4

Suno AI을 사용하여 Jose do Carmo Carile에 의해 생성됨