Óvó néni 3

60

Musik skapad av Akacos Akac med Suno AI

Óvó néni 3
v4

@Akacos Akac

Óvó néni 3
v4

@Akacos Akac

Text
Manó lábak dobognak: dumm-dumm-dumm,Véget ért az ovi, ez egy nagy dolog, tudom!Szendi óvó néni, fordulj felénk, nézd a csapatod,A legszebb dalunkat most csak te kapod!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél,
De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!Szeretünk, Szendi óvó néni!
Emlékszel még, Szendi óvó néni, az első napra itt? Kicsik voltunk, sírdogáltunk, féltünk egy kicsit.
De te jöttél, átöleltél, letörölted könnyünk,Azóta a Manó-lét a legnagyobb örömünk!Reggelente futás volt a játékokhoz rögtön,Kastélyokat építettünk lent a puha szőnyegen.
Ha eldőlt a torony, nem volt nálunk harag,Csak hatalmas nevetés a kék égbolt alatt!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél,
De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!
Volt itt festék, gyurma, ragasztó a kezünkön,
Csupa maszat volt a képünk, csillogott a szemünk. Udvaron a fogócska, a bújócska, a csúszda,A sok vicces történetet senki meg nem unja!Te voltál a kapitány a Manó-hajónkon,Átvittél minket a nehéz, viharos napokon.Ha fájt a térdünk, jött a puszi, elmúlt a bánat,Ilyen szuper óvó nénit nem látott a világ!
Nézz ránk, Szendi óvó néni, mekkorára nőttünk! Iskolatáska vár már, ott áll előttünk.Megtanultunk szépen kérni, szeretni és adni,Nem fogunk az iskolában soha lemaradni!Tudjuk, hogy a szemedben most könnycseppek ülnek,De a Manó emlékek soha ki nem hűlnek.Mosolyogj hát te is, ahogy mi is mosolygunk,Te maradsz örökre a legkedvesebb dolgunk!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél, De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!
De a dalnak nincs még vége, most a szülők szólnak,Hálás szívvel köszönjük a tegnapot s a holnapot!Biztonságban tudtuk nálad féltett kincseinket,Szereteted, türelmed mindent megérintett.Köszönjük a figyelmet, a sok kedves szót,Hogy a Manó csoport kapta tőled mind a jót!Szendi néni, köszönjük!
A szeretetünk soha el nem múlik!Móka, kacagás és ezer ölelés,Búcsúzni te tőled nagyon nehéz!Egy, kettő, három, fussunk oda hozzá!
Musikstil
Pop Rap

Du kanske gillar

Cover av låten Mi Mayor Regalo
v4

Skapad av soy el k fuy amar como yo amo med Suno AI

Cover av låten بالحساب يا بابا
v4

Skapad av THRWAT ELSAYED med Suno AI

Cover av låten EQUIPE DOS DOCES
v4

Skapad av Edmilson Santos med Suno AI

Cover av låten Thôi Kệ Đi
v4

Skapad av anh mai med Suno AI

Relaterad spellista

Cover av låten Mappa di Sale
v4

Skapad av giuseppe calabrese med Suno AI

Cover av låten PROCISSÕES, CORRIDA E CAMINHADA
v4

Skapad av Edmilson Santos med Suno AI

Cover av låten يا محمد يا زبيدي
v4

Skapad av صالح محمد med Suno AI

Cover av låten 부산에 오이소 2
v4

Skapad av HeeJoong Park (VISC) med Suno AI