Óvó néni 3

39

Nhạc được tạo bởi Akacos Akac bằng Suno AI

Óvó néni 3
v4

@Akacos Akac

Óvó néni 3
v4

@Akacos Akac

Lời bài hát
Manó lábak dobognak: dumm-dumm-dumm,Véget ért az ovi, ez egy nagy dolog, tudom!Szendi óvó néni, fordulj felénk, nézd a csapatod,A legszebb dalunkat most csak te kapod!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél,
De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!Szeretünk, Szendi óvó néni!
Emlékszel még, Szendi óvó néni, az első napra itt? Kicsik voltunk, sírdogáltunk, féltünk egy kicsit.
De te jöttél, átöleltél, letörölted könnyünk,Azóta a Manó-lét a legnagyobb örömünk!Reggelente futás volt a játékokhoz rögtön,Kastélyokat építettünk lent a puha szőnyegen.
Ha eldőlt a torony, nem volt nálunk harag,Csak hatalmas nevetés a kék égbolt alatt!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél,
De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!
Volt itt festék, gyurma, ragasztó a kezünkön,
Csupa maszat volt a képünk, csillogott a szemünk. Udvaron a fogócska, a bújócska, a csúszda,A sok vicces történetet senki meg nem unja!Te voltál a kapitány a Manó-hajónkon,Átvittél minket a nehéz, viharos napokon.Ha fájt a térdünk, jött a puszi, elmúlt a bánat,Ilyen szuper óvó nénit nem látott a világ!
Nézz ránk, Szendi óvó néni, mekkorára nőttünk! Iskolatáska vár már, ott áll előttünk.Megtanultunk szépen kérni, szeretni és adni,Nem fogunk az iskolában soha lemaradni!Tudjuk, hogy a szemedben most könnycseppek ülnek,De a Manó emlékek soha ki nem hűlnek.Mosolyogj hát te is, ahogy mi is mosolygunk,Te maradsz örökre a legkedvesebb dolgunk!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél, De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!
De a dalnak nincs még vége, most a szülők szólnak,Hálás szívvel köszönjük a tegnapot s a holnapot!Biztonságban tudtuk nálad féltett kincseinket,Szereteted, türelmed mindent megérintett.Köszönjük a figyelmet, a sok kedves szót,Hogy a Manó csoport kapta tőled mind a jót!Szendi néni, köszönjük!
A szeretetünk soha el nem múlik!Móka, kacagás és ezer ölelés,Búcsúzni te tőled nagyon nehéz!Egy, kettő, három, fussunk oda hozzá!
Phong cách âm nhạc
Pop Rap

Bạn có thể thích

Bìa bài hát Nylon Trap
v4

Được tạo bởi میلاد گنجی Với Suno AI

Bìa bài hát EQUIPE DOS DOCES
v4

Được tạo bởi Edmilson Santos Với Suno AI

Bìa bài hát Rockowa Dziewczyna
v5

Được tạo bởi Jerzyna K Với Suno AI

Bìa bài hát Elpis Blume
v4

Được tạo bởi Luna Hunter Với Suno AI

Danh sách phát liên quan

Bìa bài hát Пиздеу
v4

Được tạo bởi Daniil Lyamaev Với Suno AI

Bìa bài hát Pedro
v4

Được tạo bởi Leo Castillo peña Với Suno AI

Bìa bài hát Падает ли снег,
v4

Được tạo bởi Vahtang Roshal Với Suno AI