Óvó néni 3
v4

@Akacos Akac

Óvó néni 3
v4

@Akacos Akac

歌詞
Manó lábak dobognak: dumm-dumm-dumm,Véget ért az ovi, ez egy nagy dolog, tudom!Szendi óvó néni, fordulj felénk, nézd a csapatod,A legszebb dalunkat most csak te kapod!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél,
De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!Szeretünk, Szendi óvó néni!
Emlékszel még, Szendi óvó néni, az első napra itt? Kicsik voltunk, sírdogáltunk, féltünk egy kicsit.
De te jöttél, átöleltél, letörölted könnyünk,Azóta a Manó-lét a legnagyobb örömünk!Reggelente futás volt a játékokhoz rögtön,Kastélyokat építettünk lent a puha szőnyegen.
Ha eldőlt a torony, nem volt nálunk harag,Csak hatalmas nevetés a kék égbolt alatt!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél,
De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!
Volt itt festék, gyurma, ragasztó a kezünkön,
Csupa maszat volt a képünk, csillogott a szemünk. Udvaron a fogócska, a bújócska, a csúszda,A sok vicces történetet senki meg nem unja!Te voltál a kapitány a Manó-hajónkon,Átvittél minket a nehéz, viharos napokon.Ha fájt a térdünk, jött a puszi, elmúlt a bánat,Ilyen szuper óvó nénit nem látott a világ!
Nézz ránk, Szendi óvó néni, mekkorára nőttünk! Iskolatáska vár már, ott áll előttünk.Megtanultunk szépen kérni, szeretni és adni,Nem fogunk az iskolában soha lemaradni!Tudjuk, hogy a szemedben most könnycseppek ülnek,De a Manó emlékek soha ki nem hűlnek.Mosolyogj hát te is, ahogy mi is mosolygunk,Te maradsz örökre a legkedvesebb dolgunk!
Manó csoport útra kél, messze fújja mind a szél, De a szívünk itt marad, ahol annyi volt a jel!
Szendi óvó néni, köszönjük a mókát, a kacagást,Sose felejtjük el ezt a csodás utazást!
De a dalnak nincs még vége, most a szülők szólnak,Hálás szívvel köszönjük a tegnapot s a holnapot!Biztonságban tudtuk nálad féltett kincseinket,Szereteted, türelmed mindent megérintett.Köszönjük a figyelmet, a sok kedves szót,Hogy a Manó csoport kapta tőled mind a jót!Szendi néni, köszönjük!
A szeretetünk soha el nem múlik!Móka, kacagás és ezer ölelés,Búcsúzni te tőled nagyon nehéz!Egy, kettő, három, fussunk oda hozzá!
音楽のスタイル
Pop Rap

よろしければ

曲のカバー وسعوا للكوكب
v4

معتز بالله محمد が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Głęboka studzienka
v5

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー بدوي
v4

‫أبو ناشي الاحيوات (الاحيوي)‬‎ が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー إتقان الحديثة
v4

ماجد بلال が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー عالم الحب و الخيال
v4

S. S omar が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 18 Cantabra Rock II
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 25 V
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Цука
v4

Nodirbek Toziboev が Suno AI を使用して作成しました