hhh
v4

@Luaro

hhh
v4

@Luaro

가사
[Intro]
Yeah!
Z samego dna…
Słyszycie mnie?!
Wstaję kurwa!
[Zwrotka 1]
Z dna wychodzę wściekły, złamany, ale głodny zwycięstwa
Depresja chciała mnie pochłonąć, wyplułem ją z krwią i gniewem
Nie ma już łez, tylko furia w żyłach mi płynie
Biję życie jak bossa na Elderze, nie odpuszczam ani miny
Ludzie zdradzali, kłuli nożem w plecy z uśmiechem
Teraz patrzę na nich z pogardą — pierdolę was wszystkich, gnijcie w piekle!
Solo grind, solo ból, solo w tej ciemnej surze
Ale w oczach mam ogień — zostanę legendą, choćby miało mnie to zajebać!
[Zwrotka 2]
Metiny lecą, itemy padają, a ja dalej farmię w ciszy
Hajsu ledwo na miksty, ale woli mam więcej niż wy wszyscy
Demon w głowie wrzeszczy „rzuć to, jesteś nikim”
A ja mu odpowiadam ciosem — „zamknij mordę, to ja tu rządzę!”
Nie potrzebuję ekipy, ich zdrady tylko by mnie spowolniły
Wolę być sam jak wilk, niż udawać, że komuś na mnie zależy
Każdy fail mnie hartuje, każdy nocny grind mnie buduje
Z dna idę w górę — i nikt mnie już nie zatrzyma, kurwa!
[Refren]
Wstaję z dna! Z wściekłością w pięściach!
Rozjebię każdy mur, co stanie mi na drodze!
Depresja w moim ciele, ale zamieniam ją w siłę!
Zostanę legendą Elderze — nawet jeśli mam spłonąć w ogniu!
Wstaję z dna! Nie ma już litości!
Sam przeciwko całemu światu, pełen gniewu i ambicji!
Solo grind! Solo pain! Solo droga do chwały!
Z dna na szczyt — moje imię będzie tu sławne!
[Zwrotka 3]
Noce bez snu, czerwone oczy, palce bolą od klikania
W realu też piekło, ale tutaj mogę chociaż walczyć naprawdę
Nienawidzę słabości, nienawidzę płaczu, nienawidzę przegranych
Wolę spalić się w furii niż znowu być ofiarą systemu
Z każdym levelem czuję, że staję się kimś innym
Z potwora z dna wychodzi bestia, której nikt nie powstrzyma
Elder będzie pamiętał, jak przyszedłem z niczego
I zostawiłem ślad — krwawy, mocny i nie do podrobienia!
[Refren – finalny, najmocniejszy]
Wstaję z dna! Z wściekłością w pięściach!
Rozjebię każdy mur, co stanie mi na drodze!
Depresja w moim ciele, ale zamieniam ją w siłę!
Zostanę legendą Elderze — choćby miało mnie to zajebać!
[Outro]
Z dna… na szczyt…
Czuję tylko gniew…
I to mi wystarczy…
Yeah!
음악 스타일
epic sad hip hop

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 Небо
v4

Suno AI을 사용하여 Vahtang Roshal에 의해 생성됨

노래 표지 Guantes en el suelo
v4

Suno AI을 사용하여 Vlamir Danilo Diaz Vidal에 의해 생성됨

노래 표지 Non Spegnerti Adesso
v4

Suno AI을 사용하여 Francesco Sereno에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 Kis esőkabát
v4

Suno AI을 사용하여 Lajos Béres에 의해 생성됨

노래 표지 Танцуй Малышка
v4

Suno AI을 사용하여 Zhansaya NURLYBAYEVA에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 12 IV
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 21
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨