hhh

564

Nhạc được tạo bởi Luaro bằng Suno AI

hhh
v4

@Luaro

hhh
v4

@Luaro

Lời bài hát
[Intro]
Yeah!
Z samego dna…
Słyszycie mnie?!
Wstaję kurwa!
[Zwrotka 1]
Z dna wychodzę wściekły, złamany, ale głodny zwycięstwa
Depresja chciała mnie pochłonąć, wyplułem ją z krwią i gniewem
Nie ma już łez, tylko furia w żyłach mi płynie
Biję życie jak bossa na Elderze, nie odpuszczam ani miny
Ludzie zdradzali, kłuli nożem w plecy z uśmiechem
Teraz patrzę na nich z pogardą — pierdolę was wszystkich, gnijcie w piekle!
Solo grind, solo ból, solo w tej ciemnej surze
Ale w oczach mam ogień — zostanę legendą, choćby miało mnie to zajebać!
[Zwrotka 2]
Metiny lecą, itemy padają, a ja dalej farmię w ciszy
Hajsu ledwo na miksty, ale woli mam więcej niż wy wszyscy
Demon w głowie wrzeszczy „rzuć to, jesteś nikim”
A ja mu odpowiadam ciosem — „zamknij mordę, to ja tu rządzę!”
Nie potrzebuję ekipy, ich zdrady tylko by mnie spowolniły
Wolę być sam jak wilk, niż udawać, że komuś na mnie zależy
Każdy fail mnie hartuje, każdy nocny grind mnie buduje
Z dna idę w górę — i nikt mnie już nie zatrzyma, kurwa!
[Refren]
Wstaję z dna! Z wściekłością w pięściach!
Rozjebię każdy mur, co stanie mi na drodze!
Depresja w moim ciele, ale zamieniam ją w siłę!
Zostanę legendą Elderze — nawet jeśli mam spłonąć w ogniu!
Wstaję z dna! Nie ma już litości!
Sam przeciwko całemu światu, pełen gniewu i ambicji!
Solo grind! Solo pain! Solo droga do chwały!
Z dna na szczyt — moje imię będzie tu sławne!
[Zwrotka 3]
Noce bez snu, czerwone oczy, palce bolą od klikania
W realu też piekło, ale tutaj mogę chociaż walczyć naprawdę
Nienawidzę słabości, nienawidzę płaczu, nienawidzę przegranych
Wolę spalić się w furii niż znowu być ofiarą systemu
Z każdym levelem czuję, że staję się kimś innym
Z potwora z dna wychodzi bestia, której nikt nie powstrzyma
Elder będzie pamiętał, jak przyszedłem z niczego
I zostawiłem ślad — krwawy, mocny i nie do podrobienia!
[Refren – finalny, najmocniejszy]
Wstaję z dna! Z wściekłością w pięściach!
Rozjebię każdy mur, co stanie mi na drodze!
Depresja w moim ciele, ale zamieniam ją w siłę!
Zostanę legendą Elderze — choćby miało mnie to zajebać!
[Outro]
Z dna… na szczyt…
Czuję tylko gniew…
I to mi wystarczy…
Yeah!
Phong cách âm nhạc
epic sad hip hop

Bạn có thể thích

Bìa bài hát ты одна
v4

Được tạo bởi Vahtang Roshal Với Suno AI

Bìa bài hát Tushlarimda Sen
v4

Được tạo bởi Eryi Ere Với Suno AI

Bìa bài hát Лето.
v4

Được tạo bởi Халида Байкутова Với Suno AI

Bìa bài hát Anya
v4

Được tạo bởi András Holhós Với Suno AI

Danh sách phát liên quan

Bìa bài hát TANIEC CIENI
v5

Được tạo bởi Jerzyna K Với Suno AI

Bìa bài hát Volvo
v4

Được tạo bởi Ailo Lindberg Với Suno AI

Bìa bài hát Nőnek születtem
v4

Được tạo bởi Gyorgyi Kisne Kun. Với Suno AI

Bìa bài hát baila choquita
v4

Được tạo bởi Yesmy Với Suno AI