hhh

570

Musique créée par Luaro avec Suno AI

hhh
v4

@Luaro

hhh
v4

@Luaro

Paroles
[Intro]
Yeah!
Z samego dna…
Słyszycie mnie?!
Wstaję kurwa!
[Zwrotka 1]
Z dna wychodzę wściekły, złamany, ale głodny zwycięstwa
Depresja chciała mnie pochłonąć, wyplułem ją z krwią i gniewem
Nie ma już łez, tylko furia w żyłach mi płynie
Biję życie jak bossa na Elderze, nie odpuszczam ani miny
Ludzie zdradzali, kłuli nożem w plecy z uśmiechem
Teraz patrzę na nich z pogardą — pierdolę was wszystkich, gnijcie w piekle!
Solo grind, solo ból, solo w tej ciemnej surze
Ale w oczach mam ogień — zostanę legendą, choćby miało mnie to zajebać!
[Zwrotka 2]
Metiny lecą, itemy padają, a ja dalej farmię w ciszy
Hajsu ledwo na miksty, ale woli mam więcej niż wy wszyscy
Demon w głowie wrzeszczy „rzuć to, jesteś nikim”
A ja mu odpowiadam ciosem — „zamknij mordę, to ja tu rządzę!”
Nie potrzebuję ekipy, ich zdrady tylko by mnie spowolniły
Wolę być sam jak wilk, niż udawać, że komuś na mnie zależy
Każdy fail mnie hartuje, każdy nocny grind mnie buduje
Z dna idę w górę — i nikt mnie już nie zatrzyma, kurwa!
[Refren]
Wstaję z dna! Z wściekłością w pięściach!
Rozjebię każdy mur, co stanie mi na drodze!
Depresja w moim ciele, ale zamieniam ją w siłę!
Zostanę legendą Elderze — nawet jeśli mam spłonąć w ogniu!
Wstaję z dna! Nie ma już litości!
Sam przeciwko całemu światu, pełen gniewu i ambicji!
Solo grind! Solo pain! Solo droga do chwały!
Z dna na szczyt — moje imię będzie tu sławne!
[Zwrotka 3]
Noce bez snu, czerwone oczy, palce bolą od klikania
W realu też piekło, ale tutaj mogę chociaż walczyć naprawdę
Nienawidzę słabości, nienawidzę płaczu, nienawidzę przegranych
Wolę spalić się w furii niż znowu być ofiarą systemu
Z każdym levelem czuję, że staję się kimś innym
Z potwora z dna wychodzi bestia, której nikt nie powstrzyma
Elder będzie pamiętał, jak przyszedłem z niczego
I zostawiłem ślad — krwawy, mocny i nie do podrobienia!
[Refren – finalny, najmocniejszy]
Wstaję z dna! Z wściekłością w pięściach!
Rozjebię każdy mur, co stanie mi na drodze!
Depresja w moim ciele, ale zamieniam ją w siłę!
Zostanę legendą Elderze — choćby miało mnie to zajebać!
[Outro]
Z dna… na szczyt…
Czuję tylko gniew…
I to mi wystarczy…
Yeah!
Style de musique
epic sad hip hop

Tu pourrais aimer

Couverture de la chanson dj marcus
v4

Créé par Marcus Thomson Real avec Suno AI

Couverture de la chanson عمري
v4

Créé par Mam Mon avec Suno AI

Couverture de la chanson Elpis Blume
v4

Créé par Luna Hunter avec Suno AI

Liste de lecture associée

Couverture de la chanson QUENTÃO E PINHÃO
v4

Créé par Edmilson Santos avec Suno AI

Couverture de la chanson Илья Бобков
v4

Créé par Никита avec Suno AI

Couverture de la chanson BARRACA DO CALDO
v4

Créé par Edmilson Santos avec Suno AI

Couverture de la chanson Sas
v4

Créé par dan bar avec Suno AI