hhh
v4

@Luaro

hhh
v4

@Luaro

歌詞
[Intro]
Yeah!
Z samego dna…
Słyszycie mnie?!
Wstaję kurwa!
[Zwrotka 1]
Z dna wychodzę wściekły, złamany, ale głodny zwycięstwa
Depresja chciała mnie pochłonąć, wyplułem ją z krwią i gniewem
Nie ma już łez, tylko furia w żyłach mi płynie
Biję życie jak bossa na Elderze, nie odpuszczam ani miny
Ludzie zdradzali, kłuli nożem w plecy z uśmiechem
Teraz patrzę na nich z pogardą — pierdolę was wszystkich, gnijcie w piekle!
Solo grind, solo ból, solo w tej ciemnej surze
Ale w oczach mam ogień — zostanę legendą, choćby miało mnie to zajebać!
[Zwrotka 2]
Metiny lecą, itemy padają, a ja dalej farmię w ciszy
Hajsu ledwo na miksty, ale woli mam więcej niż wy wszyscy
Demon w głowie wrzeszczy „rzuć to, jesteś nikim”
A ja mu odpowiadam ciosem — „zamknij mordę, to ja tu rządzę!”
Nie potrzebuję ekipy, ich zdrady tylko by mnie spowolniły
Wolę być sam jak wilk, niż udawać, że komuś na mnie zależy
Każdy fail mnie hartuje, każdy nocny grind mnie buduje
Z dna idę w górę — i nikt mnie już nie zatrzyma, kurwa!
[Refren]
Wstaję z dna! Z wściekłością w pięściach!
Rozjebię każdy mur, co stanie mi na drodze!
Depresja w moim ciele, ale zamieniam ją w siłę!
Zostanę legendą Elderze — nawet jeśli mam spłonąć w ogniu!
Wstaję z dna! Nie ma już litości!
Sam przeciwko całemu światu, pełen gniewu i ambicji!
Solo grind! Solo pain! Solo droga do chwały!
Z dna na szczyt — moje imię będzie tu sławne!
[Zwrotka 3]
Noce bez snu, czerwone oczy, palce bolą od klikania
W realu też piekło, ale tutaj mogę chociaż walczyć naprawdę
Nienawidzę słabości, nienawidzę płaczu, nienawidzę przegranych
Wolę spalić się w furii niż znowu być ofiarą systemu
Z każdym levelem czuję, że staję się kimś innym
Z potwora z dna wychodzi bestia, której nikt nie powstrzyma
Elder będzie pamiętał, jak przyszedłem z niczego
I zostawiłem ślad — krwawy, mocny i nie do podrobienia!
[Refren – finalny, najmocniejszy]
Wstaję z dna! Z wściekłością w pięściach!
Rozjebię każdy mur, co stanie mi na drodze!
Depresja w moim ciele, ale zamieniam ją w siłę!
Zostanę legendą Elderze — choćby miało mnie to zajebać!
[Outro]
Z dna… na szczyt…
Czuję tylko gniew…
I to mi wystarczy…
Yeah!
音楽のスタイル
epic sad hip hop

よろしければ

曲のカバー شيلة رازحي
v4

بتاسا مرذ Gccx が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Alla merya
v4

harry harjinder が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Patty Tiene Todo
v4

Bonny Calderón が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Burger ?
v4

dimitri が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Why afternoons
v4

Dan Gosney が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 13 V
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Ma plante à bonheur
v4

Dorian Jackson Dorian Jackson が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Ojitos de Sal
v4

Álvaro Arpón が Suno AI を使用して作成しました