lyrics
Kedves Norbikám!
Előszőr is bocsánatot szeretnék kérni hogy olyat mondtam tudom hogy megbántottalak de nagyon sajnálom nagyon megbántam!
Én téged nagyon szeretlek és örökki szeretni foglak és veled szeretném leélni az életemet és nem szeretném ha ilyen miatt menne szét es köszönöm hogy itt vagy nekem és bármiben számithatok rád hiszen neked köszönhetek egy csomó mindent és mindenért nagyon hálás vagyok neked mert te sok mindent megtanitottál nekem és sok mindenben fejlődtem mióta veled vagyok.
音乐风格
Pop, Romantic, Male Voice, 80-120 BPM