lyrics
Öt éves voltam, mikor megszülettél,egy csodás napon közénk érkeztél.A gólya hozott, így mesélték szüleink nekem,és én adhattam a nevedet neked.
Karolina lettél, így hívtalak téged,kis húgocskám lettél, legnagyobb kincsem.Azóta együtt járjuk az élet útját,ötven éve őrizzük testvéri csodánk.
Refrén:Jóban, rosszban egymás mellett voltunk,ha sírtunk, egymást vigasztaltuk.Ötven éve összeköt a szeretet,és szívünkben őrizzük a szép emlékeket.Ma csak rólad szól minden dal,ünnepelünk boldogan.Drága húgom, azt kívánom neked,kísérje fény és szeretet az életed.
Nagy boldogság volt látni téged,amikor anyává tett az élet.Két gyermekedért harcoltál bátran,igazi anyatigrisként minden csatában.
Az évek során öröm és bánat,mindkettő hagyott bennünk nyomokat.Voltak könnyek, nehéz pillanatok,de szeretetünk erősebb maradt.
Refrén:Jóban, rosszban egymás mellett voltunk,ha sírtunk, egymást vigasztaltuk.Ötven éve összeköt a szeretet,és szívünkben őrizzük a szép emlékeket.Ma csak rólad szól minden dal,ünnepelünk boldogan.Drága húgom, azt kívánom neked,kísérje fény és szeretet az életed.
Ma félretesszük minden bánatunk,és csak a mosolyodra figyelünk.Hiszen ötven éves lettél, Karolina,szeretetünk örökké elkísér az útra.
Boldog születésnapot kívánunk neked,őrizzen az ég, amerre csak mehetsz.És tudd, bármit is hozzon az élet,a testvéri szeretet örökké veled lépked.