GNIEW W ŻYŁACH

904

Nhạc được tạo bởi GromekEssex bằng Suno AI

GNIEW W ŻYŁACH
v5

@GromekEssex

GNIEW W ŻYŁACH
v5

@GromekEssex

Lời bài hát
[Intro – nisko]
Nie prosiłem o to życie…
ale skoro już je mam, to słuchaj tego.


---

[Hook – wykrzyczany]
Noszę gniew w żyłach, jakby był mi potrzebny
Żeby wstać, kiedy życie próbuje mnie jebnąć
Krzyczą „uspokój się!”, ale ja mam dość milczenia
Bo jak nie wykrzyczę prawdy, to zabije mnie cisza


---

[Verse 1 – brutalnie]
Mówicie „każdy upada”, jasne, tylko że ja częściej
Jakby świat miał bekę z mojej jeban* waleczności
I tak, jestem zmęczony, mam tego wszystkiego dosyć
Ale wkurwia mnie, że udajemy, że wszystko jest proste

Ludzie gadają bzdury, jakby wiedzieli coś o mnie
A znają tylko maskę, nie widzą mojej krwi pod spodem
Chcieli, żebym był cichy, posłuszny i poprawny
Ale ja mam w sobie ogień – nie będę plastikiem jak wy, marnie


---

[Hook – mocniej]
Noszę gniew w żyłach, nawet kiedy nie chcę
Jakby los mi go wstrzykiwał, żebym nadal istniał
I może nie mam cudów, ale mam tą wkurwioną wolę
Żeby nie zgasił mnie nikt – nawet jeśli znowu upadnę


---

[Verse 2 – pyta / odpowiada]
– Czemu krzyczysz?
• Bo tyle dni milczałem, że aż zacząłem znikać
– Czemu przeklinasz?
• Bo ten świat rozumie tylko brutalny język

Ludzie mówią: „bądź wdzięczny, ktoś ma gorzej”
Serio? To ma sprawić, że mam nie czuć swojej bólu?
Każdy ma swój pieprzony ciężar,
i mój jest wystarczająco ciężki, żeby mnie połamać


---

[Bridge – półszept]
Może kiedyś przestanie boleć
Może kiedyś poczuję ulgę
Ale teraz mam gniew – i on mnie trzyma przy życiu


---

[Verse 3 – najmocniejszy, wykrzyczany]
Nie wierzę w bajki, nie wierzę w „będzie dobrze”
Wierzę w to, że przetrwam, nawet jeśli wszystko płonie
I tak, mam żal do losu, kurwa, mam go pełne płuca
Ale ten gniew daje mi siłę, kiedy nadzieja jest martwa

Jeśli ktoś to czuje – to nie jesteś sam
Może nie mamy wsparcia, może nie ma obok nikogo
Ale mamy ten gniew, i on mówi za nas
I dopóki krzyczymy – dopóki żyjemy, stary


---

[Hook – finał]
Noszę gniew w żyłach, i wiesz co?
Nie wstydzę się tego
Bo gdybym nie miał gniewu
To dawno by mnie tu, kurwa, nie było
Phong cách âm nhạc
drill / mocny bas, tempo 90–100 BPM

Bạn có thể thích

Bìa bài hát Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 17 Cantabra Rock
v5

Được tạo bởi Rüdiger Großer Với Suno AI

Bìa bài hát Vakáció2
v4

Được tạo bởi Péter Mazsaroff Với Suno AI

Bìa bài hát UŚMIECHNIĘTA MAMA BASIA
v5

Được tạo bởi slawomir Với Suno AI

Danh sách phát liên quan

Bìa bài hát Maré Cheia
v4

Được tạo bởi Jose Lima Với Suno AI

Bìa bài hát Белая Беларусь
v4

Được tạo bởi Alla Levshunova Với Suno AI

Bìa bài hát Mistrzowie Czasu
v5

Được tạo bởi Jerzyna K Với Suno AI