GNIEW W ŻYŁACH

899

เพลงที่สร้างโดย GromekEssex ด้วย Suno AI

GNIEW W ŻYŁACH
v5

@GromekEssex

GNIEW W ŻYŁACH
v5

@GromekEssex

เนื้อเพลง
[Intro – nisko]
Nie prosiłem o to życie…
ale skoro już je mam, to słuchaj tego.


---

[Hook – wykrzyczany]
Noszę gniew w żyłach, jakby był mi potrzebny
Żeby wstać, kiedy życie próbuje mnie jebnąć
Krzyczą „uspokój się!”, ale ja mam dość milczenia
Bo jak nie wykrzyczę prawdy, to zabije mnie cisza


---

[Verse 1 – brutalnie]
Mówicie „każdy upada”, jasne, tylko że ja częściej
Jakby świat miał bekę z mojej jeban* waleczności
I tak, jestem zmęczony, mam tego wszystkiego dosyć
Ale wkurwia mnie, że udajemy, że wszystko jest proste

Ludzie gadają bzdury, jakby wiedzieli coś o mnie
A znają tylko maskę, nie widzą mojej krwi pod spodem
Chcieli, żebym był cichy, posłuszny i poprawny
Ale ja mam w sobie ogień – nie będę plastikiem jak wy, marnie


---

[Hook – mocniej]
Noszę gniew w żyłach, nawet kiedy nie chcę
Jakby los mi go wstrzykiwał, żebym nadal istniał
I może nie mam cudów, ale mam tą wkurwioną wolę
Żeby nie zgasił mnie nikt – nawet jeśli znowu upadnę


---

[Verse 2 – pyta / odpowiada]
– Czemu krzyczysz?
• Bo tyle dni milczałem, że aż zacząłem znikać
– Czemu przeklinasz?
• Bo ten świat rozumie tylko brutalny język

Ludzie mówią: „bądź wdzięczny, ktoś ma gorzej”
Serio? To ma sprawić, że mam nie czuć swojej bólu?
Każdy ma swój pieprzony ciężar,
i mój jest wystarczająco ciężki, żeby mnie połamać


---

[Bridge – półszept]
Może kiedyś przestanie boleć
Może kiedyś poczuję ulgę
Ale teraz mam gniew – i on mnie trzyma przy życiu


---

[Verse 3 – najmocniejszy, wykrzyczany]
Nie wierzę w bajki, nie wierzę w „będzie dobrze”
Wierzę w to, że przetrwam, nawet jeśli wszystko płonie
I tak, mam żal do losu, kurwa, mam go pełne płuca
Ale ten gniew daje mi siłę, kiedy nadzieja jest martwa

Jeśli ktoś to czuje – to nie jesteś sam
Może nie mamy wsparcia, może nie ma obok nikogo
Ale mamy ten gniew, i on mówi za nas
I dopóki krzyczymy – dopóki żyjemy, stary


---

[Hook – finał]
Noszę gniew w żyłach, i wiesz co?
Nie wstydzę się tego
Bo gdybym nie miał gniewu
To dawno by mnie tu, kurwa, nie było
รูปแบบของดนตรี
drill / mocny bas, tempo 90–100 BPM

ที่คุณอาจชอบ

คัฟเวอร์เพลง A feleségemnek küldöm sok sok szeretettel
v4

สร้างโดย 123 gb ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง EN UN TREN DE PASAJEROS
v4

สร้างโดย [email protected] ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง دهب ماتزعليش
v4

สร้างโดย ahmed abas2000 ด้วย Suno AI

เพลย์ลิสต์ที่เกี่ยวข้อง

คัฟเวอร์เพลง Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 19 IV
v5

สร้างโดย Rüdiger Großer ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง il nostro inno orgoglio giallo blu
v4

สร้างโดย Marco Cannizzaro ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง Таисия Сегодня
v4

สร้างโดย SA keY ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง Puño en Alto
v4

สร้างโดย José Manuel Gómez ด้วย Suno AI