GNIEW W ŻYŁACH

910

Música creada por GromekEssex con Suno AI

GNIEW W ŻYŁACH
v5

@GromekEssex

GNIEW W ŻYŁACH
v5

@GromekEssex

Letra
[Intro – nisko]
Nie prosiłem o to życie…
ale skoro już je mam, to słuchaj tego.


---

[Hook – wykrzyczany]
Noszę gniew w żyłach, jakby był mi potrzebny
Żeby wstać, kiedy życie próbuje mnie jebnąć
Krzyczą „uspokój się!”, ale ja mam dość milczenia
Bo jak nie wykrzyczę prawdy, to zabije mnie cisza


---

[Verse 1 – brutalnie]
Mówicie „każdy upada”, jasne, tylko że ja częściej
Jakby świat miał bekę z mojej jeban* waleczności
I tak, jestem zmęczony, mam tego wszystkiego dosyć
Ale wkurwia mnie, że udajemy, że wszystko jest proste

Ludzie gadają bzdury, jakby wiedzieli coś o mnie
A znają tylko maskę, nie widzą mojej krwi pod spodem
Chcieli, żebym był cichy, posłuszny i poprawny
Ale ja mam w sobie ogień – nie będę plastikiem jak wy, marnie


---

[Hook – mocniej]
Noszę gniew w żyłach, nawet kiedy nie chcę
Jakby los mi go wstrzykiwał, żebym nadal istniał
I może nie mam cudów, ale mam tą wkurwioną wolę
Żeby nie zgasił mnie nikt – nawet jeśli znowu upadnę


---

[Verse 2 – pyta / odpowiada]
– Czemu krzyczysz?
• Bo tyle dni milczałem, że aż zacząłem znikać
– Czemu przeklinasz?
• Bo ten świat rozumie tylko brutalny język

Ludzie mówią: „bądź wdzięczny, ktoś ma gorzej”
Serio? To ma sprawić, że mam nie czuć swojej bólu?
Każdy ma swój pieprzony ciężar,
i mój jest wystarczająco ciężki, żeby mnie połamać


---

[Bridge – półszept]
Może kiedyś przestanie boleć
Może kiedyś poczuję ulgę
Ale teraz mam gniew – i on mnie trzyma przy życiu


---

[Verse 3 – najmocniejszy, wykrzyczany]
Nie wierzę w bajki, nie wierzę w „będzie dobrze”
Wierzę w to, że przetrwam, nawet jeśli wszystko płonie
I tak, mam żal do losu, kurwa, mam go pełne płuca
Ale ten gniew daje mi siłę, kiedy nadzieja jest martwa

Jeśli ktoś to czuje – to nie jesteś sam
Może nie mamy wsparcia, może nie ma obok nikogo
Ale mamy ten gniew, i on mówi za nas
I dopóki krzyczymy – dopóki żyjemy, stary


---

[Hook – finał]
Noszę gniew w żyłach, i wiesz co?
Nie wstydzę się tego
Bo gdybym nie miał gniewu
To dawno by mnie tu, kurwa, nie było
Estilo de música
drill / mocny bas, tempo 90–100 BPM

Te podría gustar

Portada de la canción غبار الوقت
v4

Creado por Jamal Habeb con Suno AI

Portada de la canción ثانيه وخدتي روحي
v4

Creado por Hima Allban con Suno AI

Portada de la canción Не дошли до финала
v4

Creado por Олег Карагодин con Suno AI

Lista de reproducción relacionada

Portada de la canción صيف يشرق
v4

Creado por عدي البوسعيدي con Suno AI

Portada de la canción jesus é natureza
v4

Creado por roseli fm con Suno AI

Portada de la canción أرام نجح الباك
v4

Creado por Mohamed Abdmouleh con Suno AI

Portada de la canción غصب عنى
v4

Creado por Mohamed Radwan con Suno AI