Dal Neked♥️

574

Музыка создана Simone Ballachi с помощью Suno AI

Dal Neked♥️
v4

@Simone Ballachi

Dal Neked♥️
v4

@Simone Ballachi

Текст песни
Ahogy kezdődött..

Huszonöt éve szeptemberben furcsát művelt a világ,
Juhtúrót, camemert sajtot kívántam,pedig előtte utáltam.
Mindig tele voltam energiával, akkor pedig állva is aludtam volna, amikor épp nem émelyegtem. Azt hiszem egy élet növekszik a szívem alatt.
Simogattam a hasam csendben: „kislány legyél. Hallgattunk együtt zenét, esténként szerettem volna, hogy könnyű álmot hozzon neked az éj, de te bekapcsoltad a Zenegépet, ami mindent lejátszott. Amikor aludtam volna, te a pocakomban táncolva énekelted, hogy csak a Zene van. Napközben pedig együtt énekeltük, hogy Az légy, aki vagy.

„Te vagy minden, ami jó lett bennem,
Minden harcban ott voltál velem,
És amíg nem jön majd egy új kis élet,
A szívem teljesen a tied.”

Amikor elmúlt az émelygés — jött a csípős, fűszeres élet,
Nem csoda, hogy te is szereted— ezt ott bent eldöntötted.
Már születésedkor látszott: nem aprózol el semmit,
Nem maradtál soká a kuckóban —Csak pár óra, készülj világ, jövök!” —
Erős voltál, tudatos, makacs, tüneményes kis csoda,
Pont olyan, akire az ember csak néz… és azt mondja: „na, EZ igen,”

Négy éves voltál, én meg alig huszonöt, amikor ketten maradtunk,
Volt ott minden — könny, káosz — de mi valahogy mindig talpra álltunk.
Nem voltam tökéletes, ezt te tudod a legjobban,
De egy dolog biztos: érted mennék falnak… sőt, falon át rohanva.

„Te vagy minden, ami jó lett bennem,
Minden harcban ott voltál velem,
És amíg nem jön majd egy új kis élet,
A szívem teljesen a tied.”

Emlékszel? Hajnalig bútor, csavar, „ez hova való?”, Költözések, dobozolások, bútorcipelések.
Utazások, nevetések —
Jazzpiknik ToiToi-ban viharban kuporgtunk ketten
De volt finom borunk — mert hát stílus az mindig kell. És itt is volt közös dalunk, a Szippantás a jóból.
Még egy vihar közepén is: „na jó, ezt túléljük együtt
Szeretem benned, hogy határozott vagy, erős és önálló,
Hogy a humorod villan, és a szíved mindig másokra hajló.
Lehetnél modell is, simán — a világ pénzzel dobálna,
De te a tudást választottad, fáradhatatlanul dolgozol— na ez az, ami igazán nagy pálya.
Nem volt könnyű gyerekkor — ezt nem szépítem, tudod.

„Te vagy minden, ami jó lett bennem,
Minden harcban ott voltál velem,
És amíg nem jön majd egy új kis élet,
A szívem teljesen a tied.”

De ha egyetlen dologra büszke lehetek az életben… az te vagy.
És amíg majd egyszer a karodban nem ring egy új kis élet,
Addig az én szívemben minden hely… csak téged illet.
Aztán majd megosztjuk — fair lesz, ígérem, fele-fele,
De addig is tudd: te vagy az oka mindennek, ami jó lett bennem idebenn.
Nagyon szeretlek. ❤️
Стиль музыки
Nostalgia, emotional, soulful

Вы могли бы

Кавер на песню نادر هيبة
v4

Создано пользователем Ahmad Gekk с помощью Suno AI

Кавер на песню Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 22 V
v5

Создано пользователем Rüdiger Großer с помощью Suno AI

Кавер на песню Соня и Женя
v4

Создано пользователем Lеo с помощью Suno AI

Кавер на песню Vllai
v4

Создано пользователем Josif Vasili с помощью Suno AI

Похожие плейлисты

Кавер на песню قلب رحمه
v4

Создано пользователем [email protected] с помощью Suno AI

Кавер на песню Tiệm Xe Ka Na Ga Wa
v4

Создано пользователем Binh Do с помощью Suno AI

Кавер на песню De stemmen winnen niet meer
v4

Создано пользователем Eva Spelbos с помощью Suno AI

Кавер на песню QUENTÃO E PINHÃO
v4

Создано пользователем Edmilson Santos с помощью Suno AI