Dal Neked♥️
v4

@Simone Ballachi

Dal Neked♥️
v4

@Simone Ballachi

가사
Ahogy kezdődött..

Huszonöt éve szeptemberben furcsát művelt a világ,
Juhtúrót, camemert sajtot kívántam,pedig előtte utáltam.
Mindig tele voltam energiával, akkor pedig állva is aludtam volna, amikor épp nem émelyegtem. Azt hiszem egy élet növekszik a szívem alatt.
Simogattam a hasam csendben: „kislány legyél. Hallgattunk együtt zenét, esténként szerettem volna, hogy könnyű álmot hozzon neked az éj, de te bekapcsoltad a Zenegépet, ami mindent lejátszott. Amikor aludtam volna, te a pocakomban táncolva énekelted, hogy csak a Zene van. Napközben pedig együtt énekeltük, hogy Az légy, aki vagy.

„Te vagy minden, ami jó lett bennem,
Minden harcban ott voltál velem,
És amíg nem jön majd egy új kis élet,
A szívem teljesen a tied.”

Amikor elmúlt az émelygés — jött a csípős, fűszeres élet,
Nem csoda, hogy te is szereted— ezt ott bent eldöntötted.
Már születésedkor látszott: nem aprózol el semmit,
Nem maradtál soká a kuckóban —Csak pár óra, készülj világ, jövök!” —
Erős voltál, tudatos, makacs, tüneményes kis csoda,
Pont olyan, akire az ember csak néz… és azt mondja: „na, EZ igen,”

Négy éves voltál, én meg alig huszonöt, amikor ketten maradtunk,
Volt ott minden — könny, káosz — de mi valahogy mindig talpra álltunk.
Nem voltam tökéletes, ezt te tudod a legjobban,
De egy dolog biztos: érted mennék falnak… sőt, falon át rohanva.

„Te vagy minden, ami jó lett bennem,
Minden harcban ott voltál velem,
És amíg nem jön majd egy új kis élet,
A szívem teljesen a tied.”

Emlékszel? Hajnalig bútor, csavar, „ez hova való?”, Költözések, dobozolások, bútorcipelések.
Utazások, nevetések —
Jazzpiknik ToiToi-ban viharban kuporgtunk ketten
De volt finom borunk — mert hát stílus az mindig kell. És itt is volt közös dalunk, a Szippantás a jóból.
Még egy vihar közepén is: „na jó, ezt túléljük együtt
Szeretem benned, hogy határozott vagy, erős és önálló,
Hogy a humorod villan, és a szíved mindig másokra hajló.
Lehetnél modell is, simán — a világ pénzzel dobálna,
De te a tudást választottad, fáradhatatlanul dolgozol— na ez az, ami igazán nagy pálya.
Nem volt könnyű gyerekkor — ezt nem szépítem, tudod.

„Te vagy minden, ami jó lett bennem,
Minden harcban ott voltál velem,
És amíg nem jön majd egy új kis élet,
A szívem teljesen a tied.”

De ha egyetlen dologra büszke lehetek az életben… az te vagy.
És amíg majd egyszer a karodban nem ring egy új kis élet,
Addig az én szívemben minden hely… csak téged illet.
Aztán majd megosztjuk — fair lesz, ígérem, fele-fele,
De addig is tudd: te vagy az oka mindennek, ami jó lett bennem idebenn.
Nagyon szeretlek. ❤️
음악 스타일
Nostalgia, emotional, soulful

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 13 Cantabra Rock
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 mi princesa eres tu
v4

Suno AI을 사용하여 fidel에 의해 생성됨

노래 표지 Mitarika Ahy
v4

Suno AI을 사용하여 Robin에 의해 생성됨

노래 표지 Vén Lacika
v4

Suno AI을 사용하여 Kičko Ričko TV에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 Álomszép katedrális
v4

Suno AI을 사용하여 Ákos Gyulai에 의해 생성됨

노래 표지 Eltévedve
v4

Suno AI을 사용하여 László Farkas에 의해 생성됨

노래 표지 كنوز يا كنوز
v4

Suno AI을 사용하여 قاهر الملوك الاول에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 21 V
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨