Anioł

658

Muzyka utworzona przez Dorota Pistka za pomocą Suno AI

Anioł
v3.5

@Dorota Pistka

Anioł
v3.5

@Dorota Pistka

tekst piosenki
Pamiętaj aby nie wychodzić z domu bez pożegnania
Nikt nie wie czy obudzicie się koło siebie jak zwykle z rana
Ja spiepszyłam, teraz mijają miesiące a ja żałuje i rozmyślam
Na pewno bym się pożegnała, bo teraz w środku mnie rozwalaaaaaa!
Też wychodził dosłownie na chwilę, nawet nie zabrał fajek
A palił co chwilę.
Nikt się nie spodziewał, że pójdzie na linę.
Przecież nikt nie przeczuwał że nie przyjdzie.
Jednak to się zdarzyło, a w psychice dziurę zostawiło.
Nikt by się po nim tego nie spodziewał, to był najszczęśliwszy człowiek, zawsze się uśmiechał.
Więc nigdy .....
Nie mów nigdy .....
Sama tak myślałam, mijają miesiące a pustka mnie zabija!!
Na ostatnim pożegnaniu chylińską ci zaśpiewałaaaaaaaaaaam.
Zawsze razem śpiewaliśmy, tym razem ja samaaaaaaaaaaaaaa.
Jak wieczorem wychodziłeś miałeś być za chwilę.
Dlatego nie żegnałam się bo i tak mieliśmy się widzieć.
Jednak ....
Na drugi dzień Cię....
Nie było....
Nie żyłeś....
Czemu to zrobiłeś!!!
Czemu!!!!
Pragnę tylko Cię....
Przytulić..
Przytulić...
Przytulić..
Ludzkie życie jest naprawdę zagadką.
Nikt nie wie czy poraz ostatni właśnie nie zasnął.
Doceniajcie każdą minutę spędzoną razem.
Bo będziecie żałować że nie zrobiliście czegoś inaczej.
Te uczucie tak mocno rozwala, że razem z tą osobą umierasz.
Tylko ty ciałem jesteś, on ciałem umiera.
Ty w środku pustkę czujesz, on duszą jest.. serce Ci umieraaaaaaaaa....
Na ostatnim pożegnaniu chylińską ci zaśpiewałaaaaaaaaaaaam.
Zawsze razem śpiewaliśmy, tym razem ja samaaaaaaaa.
Jak wieczorem wychodziłeś miałeś być za chwilę.
Dlatego nie żegnałam się bo i tak mieliśmy się widzieć.
Jednak ....
Na drugi dzień Cię....
Nie było....
Nie żyłeś....
Czemu to zrobiłeś!!!
Czemu!!!!
Pragnę tylko Cię....
Przytulić..
zrobić....
Przytulić...
Jestem samaaaaaaaa taki los
Niekochanaaaaaaaaa taki los
Może pukasz do mych drzwi!!!!
Powiedz czemu nie słyszę nic....
Kochałeś piosenkę.......
Nawet nie wiedziałam, że można mieć takie emocje.
Tyle ich jest, że nie umiesz do wszystkich dotrzeć.
Żal jest taki mocny, że zaczynasz głośno i wszędzie rozpaczać.
Pustka w sercu funkcjonować ci nie pozwala.
Bezsilność od środka rozpierdala aż twoją psychikę.
Czujesz się tak bardzo... źle, że sama rozmyślasz nad swoim życiem.
Poczucie winy to najmocniejsza odczuwana emocja.
Masz tyle pytań, złości na siebie, nawet nie śpisz po nocach.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dlatego pamiętaj aby zawsze się z każdym ważnym żegnać.
Bo potem jak ja, chodzić i do ciała w kostnicy śpiewać.
KRUSZĘ SIĘ!!!!
SERCEEEE TAK KRWAWI!!!
Styl muzyki
Sad, cry, girl, female, pianino, melancholia, scream, tearful

Możesz lubić

Cover utworu Szétesek de állok
v4

Utworzone przez: Benett za pomocą Suno AI

Cover utworu wspomnienie
v4

Utworzone przez: Włodzimierz Pastuszak za pomocą Suno AI

Cover utworu Bijeni Escuteiro
v4

Utworzone przez: Júnior Incanha za pomocą Suno AI

Cover utworu Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 17 VII
v5

Utworzone przez: Rüdiger Großer za pomocą Suno AI

Powiązana lista odtwarzania

Cover utworu صوت الأمل
v4

Utworzone przez: Taym Mohammad Ibrahim za pomocą Suno AI

Cover utworu أُضرِمَا بالهوى
v4

Utworzone przez: achraf eddin za pomocą Suno AI

Cover utworu Late Train Bodega
v4

Utworzone przez: Péter Hegedűs za pomocą Suno AI