Anioł

660

تم إنشاء الموسيقى بواسطة Dorota Pistka باستخدام Suno AI

Anioł
v3.5

@Dorota Pistka

Anioł
v3.5

@Dorota Pistka

كلمات
Pamiętaj aby nie wychodzić z domu bez pożegnania
Nikt nie wie czy obudzicie się koło siebie jak zwykle z rana
Ja spiepszyłam, teraz mijają miesiące a ja żałuje i rozmyślam
Na pewno bym się pożegnała, bo teraz w środku mnie rozwalaaaaaa!
Też wychodził dosłownie na chwilę, nawet nie zabrał fajek
A palił co chwilę.
Nikt się nie spodziewał, że pójdzie na linę.
Przecież nikt nie przeczuwał że nie przyjdzie.
Jednak to się zdarzyło, a w psychice dziurę zostawiło.
Nikt by się po nim tego nie spodziewał, to był najszczęśliwszy człowiek, zawsze się uśmiechał.
Więc nigdy .....
Nie mów nigdy .....
Sama tak myślałam, mijają miesiące a pustka mnie zabija!!
Na ostatnim pożegnaniu chylińską ci zaśpiewałaaaaaaaaaaam.
Zawsze razem śpiewaliśmy, tym razem ja samaaaaaaaaaaaaaa.
Jak wieczorem wychodziłeś miałeś być za chwilę.
Dlatego nie żegnałam się bo i tak mieliśmy się widzieć.
Jednak ....
Na drugi dzień Cię....
Nie było....
Nie żyłeś....
Czemu to zrobiłeś!!!
Czemu!!!!
Pragnę tylko Cię....
Przytulić..
Przytulić...
Przytulić..
Ludzkie życie jest naprawdę zagadką.
Nikt nie wie czy poraz ostatni właśnie nie zasnął.
Doceniajcie każdą minutę spędzoną razem.
Bo będziecie żałować że nie zrobiliście czegoś inaczej.
Te uczucie tak mocno rozwala, że razem z tą osobą umierasz.
Tylko ty ciałem jesteś, on ciałem umiera.
Ty w środku pustkę czujesz, on duszą jest.. serce Ci umieraaaaaaaaa....
Na ostatnim pożegnaniu chylińską ci zaśpiewałaaaaaaaaaaaam.
Zawsze razem śpiewaliśmy, tym razem ja samaaaaaaaa.
Jak wieczorem wychodziłeś miałeś być za chwilę.
Dlatego nie żegnałam się bo i tak mieliśmy się widzieć.
Jednak ....
Na drugi dzień Cię....
Nie było....
Nie żyłeś....
Czemu to zrobiłeś!!!
Czemu!!!!
Pragnę tylko Cię....
Przytulić..
zrobić....
Przytulić...
Jestem samaaaaaaaa taki los
Niekochanaaaaaaaaa taki los
Może pukasz do mych drzwi!!!!
Powiedz czemu nie słyszę nic....
Kochałeś piosenkę.......
Nawet nie wiedziałam, że można mieć takie emocje.
Tyle ich jest, że nie umiesz do wszystkich dotrzeć.
Żal jest taki mocny, że zaczynasz głośno i wszędzie rozpaczać.
Pustka w sercu funkcjonować ci nie pozwala.
Bezsilność od środka rozpierdala aż twoją psychikę.
Czujesz się tak bardzo... źle, że sama rozmyślasz nad swoim życiem.
Poczucie winy to najmocniejsza odczuwana emocja.
Masz tyle pytań, złości na siebie, nawet nie śpisz po nocach.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dlatego pamiętaj aby zawsze się z każdym ważnym żegnać.
Bo potem jak ja, chodzić i do ciała w kostnicy śpiewać.
KRUSZĘ SIĘ!!!!
SERCEEEE TAK KRWAWI!!!
النمط من الموسيقى
Sad, cry, girl, female, pianino, melancholia, scream, tearful

قد ترغب

غلاف الاغنية Фокстрот
v4

تم الإنشاء بواسطة Vahtang Roshal باستخدام Suno AI

غلاف الاغنية Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 25 VI
v5

تم الإنشاء بواسطة Rüdiger Großer باستخدام Suno AI

غلاف الاغنية LUDZIE O WIELKICH SERCACH
v5

تم الإنشاء بواسطة slawomir باستخدام Suno AI

غلاف الاغنية Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 24 VI
v5

تم الإنشاء بواسطة Rüdiger Großer باستخدام Suno AI

قائمة التشغيل ذات الصلة

غلاف الاغنية LIMITLESS
v5

تم الإنشاء بواسطة Daruta Vera باستخدام Suno AI

غلاف الاغنية Seras
v4

تم الإنشاء بواسطة Patb Castro Manzanares باستخدام Suno AI

غلاف الاغنية Remiza i Ty
v4

تم الإنشاء بواسطة Irena Sitek باستخدام Suno AI

غلاف الاغنية Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 22 VIII
v5

تم الإنشاء بواسطة Rüdiger Großer باستخدام Suno AI