Anioł
v3.5

@Dorota Pistka

Anioł
v3.5

@Dorota Pistka

가사
Pamiętaj aby nie wychodzić z domu bez pożegnania
Nikt nie wie czy obudzicie się koło siebie jak zwykle z rana
Ja spiepszyłam, teraz mijają miesiące a ja żałuje i rozmyślam
Na pewno bym się pożegnała, bo teraz w środku mnie rozwalaaaaaa!
Też wychodził dosłownie na chwilę, nawet nie zabrał fajek
A palił co chwilę.
Nikt się nie spodziewał, że pójdzie na linę.
Przecież nikt nie przeczuwał że nie przyjdzie.
Jednak to się zdarzyło, a w psychice dziurę zostawiło.
Nikt by się po nim tego nie spodziewał, to był najszczęśliwszy człowiek, zawsze się uśmiechał.
Więc nigdy .....
Nie mów nigdy .....
Sama tak myślałam, mijają miesiące a pustka mnie zabija!!
Na ostatnim pożegnaniu chylińską ci zaśpiewałaaaaaaaaaaam.
Zawsze razem śpiewaliśmy, tym razem ja samaaaaaaaaaaaaaa.
Jak wieczorem wychodziłeś miałeś być za chwilę.
Dlatego nie żegnałam się bo i tak mieliśmy się widzieć.
Jednak ....
Na drugi dzień Cię....
Nie było....
Nie żyłeś....
Czemu to zrobiłeś!!!
Czemu!!!!
Pragnę tylko Cię....
Przytulić..
Przytulić...
Przytulić..
Ludzkie życie jest naprawdę zagadką.
Nikt nie wie czy poraz ostatni właśnie nie zasnął.
Doceniajcie każdą minutę spędzoną razem.
Bo będziecie żałować że nie zrobiliście czegoś inaczej.
Te uczucie tak mocno rozwala, że razem z tą osobą umierasz.
Tylko ty ciałem jesteś, on ciałem umiera.
Ty w środku pustkę czujesz, on duszą jest.. serce Ci umieraaaaaaaaa....
Na ostatnim pożegnaniu chylińską ci zaśpiewałaaaaaaaaaaaam.
Zawsze razem śpiewaliśmy, tym razem ja samaaaaaaaa.
Jak wieczorem wychodziłeś miałeś być za chwilę.
Dlatego nie żegnałam się bo i tak mieliśmy się widzieć.
Jednak ....
Na drugi dzień Cię....
Nie było....
Nie żyłeś....
Czemu to zrobiłeś!!!
Czemu!!!!
Pragnę tylko Cię....
Przytulić..
zrobić....
Przytulić...
Jestem samaaaaaaaa taki los
Niekochanaaaaaaaaa taki los
Może pukasz do mych drzwi!!!!
Powiedz czemu nie słyszę nic....
Kochałeś piosenkę.......
Nawet nie wiedziałam, że można mieć takie emocje.
Tyle ich jest, że nie umiesz do wszystkich dotrzeć.
Żal jest taki mocny, że zaczynasz głośno i wszędzie rozpaczać.
Pustka w sercu funkcjonować ci nie pozwala.
Bezsilność od środka rozpierdala aż twoją psychikę.
Czujesz się tak bardzo... źle, że sama rozmyślasz nad swoim życiem.
Poczucie winy to najmocniejsza odczuwana emocja.
Masz tyle pytań, złości na siebie, nawet nie śpisz po nocach.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dlatego pamiętaj aby zawsze się z każdym ważnym żegnać.
Bo potem jak ja, chodzić i do ciała w kostnicy śpiewać.
KRUSZĘ SIĘ!!!!
SERCEEEE TAK KRWAWI!!!
음악 스타일
Sad, cry, girl, female, pianino, melancholia, scream, tearful

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 Hisaab
v4

Suno AI을 사용하여 Mk 007king에 의해 생성됨

노래 표지 COMPOSIÇÃO AO AMOR
v4

Suno AI을 사용하여 Alfredo Assumpção에 의해 생성됨

노래 표지 Back in 2024
v4

Suno AI을 사용하여 bill bonii에 의해 생성됨

노래 표지 Fábrica Amarela
v4

Suno AI을 사용하여 Ricardo Santos에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 Głęboka studzienka
v5

Suno AI을 사용하여 Jerzyna K에 의해 생성됨

노래 표지 Cimbalom Moon
v4

Suno AI을 사용하여 Izabela Rakoczy에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 10 VI
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 ไฟในอก
v4

Suno AI을 사용하여 wilat phetanan에 의해 생성됨