Dno Mnie Wciąga
v4

@Łukasz Rusnarczyk

Dno Mnie Wciąga
v4

@Łukasz Rusnarczyk

가사
[Verse 1]
Wierzę
Jeszcze w coś wierzę
Ale tu dno mnie wciąga jak wściekła kipiel
Na rogu Rusnar
Wierzącym gorzałę napierdalam (hej)
Znowu wieczór
Znowu flaszka
Znowu łatwiej milczeć

Rano wstaję
Wątroba odbija się od ciała jak piłka
Organizm alkoholu się domaga
Suchy język
Suche oko
Mokra chillra
Prawa noga z koja
Kurwa
Na autopilocie
Idzie sama po ten sklep
Choć ja już w środku się miotam
Bo wiem
Że znowu polecę

[Chorus]
To mnie wciąga
Dno mnie wciąga
Tu pod blokiem każde serce trochę pęka
Mówię: "koniec"
Ale ręka znowu sięga
Wierzę jeszcze w coś
Ale flaszka pierwsza klęka

To mnie wciąga
Dno mnie wciąga (ej)
Czarne lustro w szkle
A w nim moja gęba
Modlę się do ciszy
A tu znowu jęk szkła
Wierzę jeszcze w coś
Zanim wcale nic nie będę miał

[Verse 2]
Matka patrzy tak
Jakby już paliła znicze
Stary milczy
Bo sam dawno w tym nawyku tkwi sercem
W ścianie dziura po pięści
W duszy więcej
Każdy kielon to gwóźdź
Tylko trumna jeszcze w wersji beta na piętrze

Mówią: "Weź się w garść
Chłopak
Życie masz przed sobą"
Ale życie stoi w klatce
Obok
Jara ziółko z trwogą
Kumpel w ziemi
Drugi w kryminale
Trzeci w ośrodku
Ja na betonie pod klatką jak na własnym grobku

[Chorus]
To mnie wciąga
Dno mnie wciąga
Tu pod blokiem każde serce trochę pęka
Mówię: "koniec"
Ale ręka znowu sięga
Wierzę jeszcze w coś
Ale flaszka pierwsza klęka

To mnie wciąga
Dno mnie wciąga (yeah)
Czarne lustro w szkle
A w nim moja gęba
Modlę się do ciszy
A tu znowu jęk szkła
Wierzę jeszcze w coś
Zanim wcale nic nie będę miał

[Bridge]
Czy tam ktoś jest?
Gdy w kiblu siedzę
Trzęsą mi się ręce
Czy tam ktoś jest?
Kiedy znowu mówię: "ostatni raz"
A kładę butelkę w święte miejsce

Wierzę
Jeszcze w coś wierzę
Bo jak nie
To dupa
Jak nie
To tylko ja i ta suka pokusa
I puste łóżko
Pusty telefon
Pełna butla
Pusta dusza

[Chorus]
To mnie wciąga
Dno mnie wciąga
Tu pod blokiem każde serce trochę pęka
Mówię: "koniec"
Ale ręka znowu sięga
Wierzę jeszcze w coś
Ale flaszka pierwsza klęka

To mnie wciąga
Dno mnie wciąga (hej)
Czarne lustro w szkle
A w nim moja gęba
Modlę się do ciszy
A tu znowu jęk szkła
Wierzę jeszcze w coś
Zanim wcale nic nie będę miał
음악 스타일
Gritty Polish street rap, mid‑tempo boom-bap drums with distorted bass and eerie piano loop; male vocals, raw and close-miked, verses almost spoken then snapped, hook explodes with gang vocals on key phrases, subtle tape saturation and short slapback delay on ad-libs

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 Na sabregi
v4

Suno AI을 사용하여 Ashna Official에 의해 생성됨

노래 표지 Medaglia d' oro!
v4.5

Suno AI을 사용하여 Roberto Lazzaris Bertoldi에 의해 생성됨

노래 표지 買下車票的距離
v4

Suno AI을 사용하여 Richard에 의해 생성됨

노래 표지 Bas Tum Saamne
v4

Suno AI을 사용하여 Lovie R.kumar에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 niby nic
v4

Suno AI을 사용하여 Grzegorz Kowalski에 의해 생성됨

노래 표지 زفة
v4

Suno AI을 사용하여 al gmel에 의해 생성됨

노래 표지 يا زينها صنعاء
v4

Suno AI을 사용하여 نصر에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 10 Cantabra Rock II
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨