Dno Mnie Wciąga

981

Muziek gemaakt door Łukasz Rusnarczyk met Suno AI

Dno Mnie Wciąga
v4

@Łukasz Rusnarczyk

Dno Mnie Wciąga
v4

@Łukasz Rusnarczyk

Songteksten
[Verse 1]
Wierzę
Jeszcze w coś wierzę
Ale tu dno mnie wciąga jak wściekła kipiel
Na rogu Rusnar
Wierzącym gorzałę napierdalam (hej)
Znowu wieczór
Znowu flaszka
Znowu łatwiej milczeć

Rano wstaję
Wątroba odbija się od ciała jak piłka
Organizm alkoholu się domaga
Suchy język
Suche oko
Mokra chillra
Prawa noga z koja
Kurwa
Na autopilocie
Idzie sama po ten sklep
Choć ja już w środku się miotam
Bo wiem
Że znowu polecę

[Chorus]
To mnie wciąga
Dno mnie wciąga
Tu pod blokiem każde serce trochę pęka
Mówię: "koniec"
Ale ręka znowu sięga
Wierzę jeszcze w coś
Ale flaszka pierwsza klęka

To mnie wciąga
Dno mnie wciąga (ej)
Czarne lustro w szkle
A w nim moja gęba
Modlę się do ciszy
A tu znowu jęk szkła
Wierzę jeszcze w coś
Zanim wcale nic nie będę miał

[Verse 2]
Matka patrzy tak
Jakby już paliła znicze
Stary milczy
Bo sam dawno w tym nawyku tkwi sercem
W ścianie dziura po pięści
W duszy więcej
Każdy kielon to gwóźdź
Tylko trumna jeszcze w wersji beta na piętrze

Mówią: "Weź się w garść
Chłopak
Życie masz przed sobą"
Ale życie stoi w klatce
Obok
Jara ziółko z trwogą
Kumpel w ziemi
Drugi w kryminale
Trzeci w ośrodku
Ja na betonie pod klatką jak na własnym grobku

[Chorus]
To mnie wciąga
Dno mnie wciąga
Tu pod blokiem każde serce trochę pęka
Mówię: "koniec"
Ale ręka znowu sięga
Wierzę jeszcze w coś
Ale flaszka pierwsza klęka

To mnie wciąga
Dno mnie wciąga (yeah)
Czarne lustro w szkle
A w nim moja gęba
Modlę się do ciszy
A tu znowu jęk szkła
Wierzę jeszcze w coś
Zanim wcale nic nie będę miał

[Bridge]
Czy tam ktoś jest?
Gdy w kiblu siedzę
Trzęsą mi się ręce
Czy tam ktoś jest?
Kiedy znowu mówię: "ostatni raz"
A kładę butelkę w święte miejsce

Wierzę
Jeszcze w coś wierzę
Bo jak nie
To dupa
Jak nie
To tylko ja i ta suka pokusa
I puste łóżko
Pusty telefon
Pełna butla
Pusta dusza

[Chorus]
To mnie wciąga
Dno mnie wciąga
Tu pod blokiem każde serce trochę pęka
Mówię: "koniec"
Ale ręka znowu sięga
Wierzę jeszcze w coś
Ale flaszka pierwsza klęka

To mnie wciąga
Dno mnie wciąga (hej)
Czarne lustro w szkle
A w nim moja gęba
Modlę się do ciszy
A tu znowu jęk szkła
Wierzę jeszcze w coś
Zanim wcale nic nie będę miał
Stijl van muziek
Gritty Polish street rap, mid‑tempo boom-bap drums with distorted bass and eerie piano loop; male vocals, raw and close-miked, verses almost spoken then snapped, hook explodes with gang vocals on key phrases, subtle tape saturation and short slapback delay on ad-libs

Je houdt misschien van

Cover van het nummer Happy birthday DADDY
v4

Gemaakt door Achille ngolle Diboty met Suno AI

Cover van het nummer Лето.
v4

Gemaakt door Халида Байкутова met Suno AI

Cover van het nummer Ostatni Dzwonek
v4

Gemaakt door Karolina Sznajder met Suno AI

Gerelateerde afspeellijst

Cover van het nummer Corri Con Me
v4

Gemaakt door Marco Li Causi met Suno AI

Cover van het nummer Sin Llevarme El Recuerdo
v4

Gemaakt door Carlos García Chipana met Suno AI

Cover van het nummer EQUIPE DO LANCHE
v4

Gemaakt door Edmilson Santos met Suno AI

Cover van het nummer Bluntz pro music
v4

Gemaakt door Calistus Dok met Suno AI