Kasia i Wojtek
v4

@Ewa Dobraś

Kasia i Wojtek
v4

@Ewa Dobraś

가사
Oto jest historia ,o miłości Kasii i Wojtka!
Dziś świętują, siódmą rocznicę ślubu.Posłuchajcie!!!


(Zwrotka 1)
W Makro, wśród półek, regałów bez liku,
Kasia pracowała, piękna jak ze snów,
A Wojtek z misją, w poszukiwawczym krzyku,
Chciał kupić sprzęt, by robić pyszny nów.
Nadziewarka do kiełbasy – cel był jasny,
Lecz gdy ją ujrzał, plan się zmienił w mig,
Bo serce zabiło mu głośniej, jaśniej,
Zamiast kiełbasy, miłości poczuł zew i krzyk.
​(Refren)
Siedem lat minęło jak jeden dzień,
Od Makro, przez Fejsbuk, po szpitalny cień.
Los Was połączył, splótł Wasze drogi,
Kasiu i Wojtku, zniknęły trwogi

​(Zwrotka 2)
Szukał jej potem w sieci z zapałem,
Wpisywał "Kasia", lecz setki ich były,
Los jednak inne plany już dla nich miał śmiałe,
I wkrótce wspólne ścieżki się odkryły.
Bo jedna koleżanka, niczym dobra wróżka,
Sprawiła, że Wasze drogi zeszły się,
W lipcu, w szpitalu, była chora nóżka,
Zaczęła się miłość, co wiecznie trwać chce!
​(Refren)
Siedem lat minęło ,jak jeden dzień,
Od Makro, przez Fejsbuk, po szpitalny cień.
Los Was połączył, splótł Wasze drogi,
Kasiu i Wojtku, zniknęły trwogi!

​(Zwrotka 3)
Aż nadszedł dzień, dwudziesty drugi luty,
Dwa tysiące dziewiętnasty, ten pamiętny rok,
W uszach waszych , brzmiały ,myśli, skróty.
Zrobiliście w życie ,wspólny krok.
W Cedrach Wielkich przysięgliście sobie "tak,"
A ,Wasza miłość grzała jak, gorący piec.
Przysięga na dobre i złe , i to jest znak,
Że to jest najwspanialsza rzecz!
(Refren)
Siedem lat minęło,jak jeden dzień,
Od Makro,przez fejsbuk,po szpitalny cień.
Los was połączył,,splótł wasze drogi,
Kasiu i Wojtku, zniknęły trwogi.

(Bridge)
Dziś w Wiślince Wasz dom,Wasz cały świat,
Rodzinkę tworzycie ,od siedmiu już lat!
Wolswagenem polo ,po drogach,pędzicie,
Przez miasta,wsie, zwiedzacie, okolice.
Wasze pociechy,Emilka prawie siedmiolatka,
I Ignaś, który niedawno ,świętował, dwa latka
Wojtek w pracy w Pekaesie ,spełnia się,
A Kasia z dziećmi, w hałasie, spędza dnie.
Dzieci Waszą dumą i szczęściem są ,to fakt!
A każdy kolejny dzień,, to najpiękniejszy pakt.
​(Refren)
Siedem lat minęło jak jeden dzień,
Od Makro, przez Facebook, po szpitalny cień.
Los Was połączył, splótł Wasze drogi,
Kasiu i Wojtku, zniknęły trwogi!


​(Dedykacja:)

„Kochani Kasiu i Wojtku! Kto by pomyślał że nadziewarka do kiełbasy może zapoczątkować tak piękną miłość.Niech ten dzień przypomina Wam,
jak pięknie rozpoczęła się Wasza wspólna droga.
Niech miłość i radość towarzyszą Wam przez całe życie,
a Emilka i Ignacy niech rosną w szczęściu i cieple Waszego domu.
Z całego serca –Kochający rodzice.”
음악 스타일
Pop, Male Voice,disco,dance,happy

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 Musica è vita ! 3
v4.5

Suno AI을 사용하여 Roberto Lazzaris Bertoldi에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 22 V
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 Os Direitos da Nossa Sala
v4

Suno AI을 사용하여 Catarina Miguel에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 TU ME ENSEÑASTE
v4

Suno AI을 사용하여 GABRIEL LOPEZ에 의해 생성됨

노래 표지 Espaces vides
v4

Suno AI을 사용하여 Henri Dagra에 의해 생성됨

노래 표지 Arre con la que barre
v4

Suno AI을 사용하여 Fermin Herrera에 의해 생성됨

노래 표지 Szerelmes
v4

Suno AI을 사용하여 Tóth Norbert에 의해 생성됨