EJ-DŻEJ - Miałam piękny sen..

907

Nhạc được tạo bởi Zenek Nowicki bằng Suno AI

EJ-DŻEJ - Miałam piękny sen..
v4

@Zenek Nowicki

EJ-DŻEJ - Miałam piękny sen..
v4

@Zenek Nowicki

Lời bài hát
[INTRO ]
I had a beautiful dream…
I had a beautiful dream…
…of peace in Calradia.


Hey!
Hey!

[CHORUS ]
I had a beautiful dream…
Of peace in the heart of war.
From Warreg to Lageta —
The raven whispered: “Hope is no more…”

Hey!

Hey!

Miałam piękny sen…
O pokoju w sercu wojny.
Od Warreg do Lagety —
Kruk szeptał: „Nie ma nadziei…”

Hey!

Hey!

I had a beautiful dream…
Of peace in the heart of war.
From Warreg to Lageta —
The raven whispered: “Hope is no more…”

Hey!

Hey!

[VERSE 1]
Rwały mię frakcje:
Wladia, Sturgia, Battania…
Aserai w piaskach,
Huzajcy w burzach.
Cesarstwo — mój dom,
Lecz dom pełen ran.
Kruk nad sobą czułam…
Znał twarz moich lat.

A potem… list przyszedł.
Z pieczęcią z domu.
„Siostra poległa pod murem…”
— I świat się zatrzymał.

[DROP]
Hej! Miecze gotowe!
Hej! Tarcze w dłoń!
Za siostrę! Za dom!
Niech płonie ich dzień!

Hey! Swords are ready!
Hey! Shields in hand!
For my sister! For my home!
Let their light turn to ash!

[CHORUS]
I had… I had a beautiful dream…
Of peace in the heart of war.
From Warreg to Lageta —
The raven whispered: “Hope is no more…”

Hej!

Hej!

Miałam… miałam piękny sen…
O pokoju w sercu wojny.
Od Warreg do Lagety…
Kruk szeptał: „Nie ma nadziei…”

Nie ma… nie ma… nie ma już nadziei…

Hey!
Hey!

I had… I had a beautiful dream…
Of peace in the heart of war.
From Warreg to Lageta —
The raven whispered: “Hope is no more…”

[VERSE 2 ]
Teraz biję obóz
Między granicami zemsty.
W ogniu piekę chleb,
W sercu — stal i tęsknotę.
Nerona z Cesarstwa
Nie płacze — tylko śpiewa.
Bo każda, co walczy,
Ma kruka nad sobą…

[OUTRO]
I had a beautiful dream…
…but the raven never lies.

Now I ride —
not to dream…
but to burn their banners.

Miałam piękny sen…
O pokoju w sercu wojny.
Od Warreg do Lagety —
Kruk szeptał: „Nie ma nadziei…”

I had a beautiful dream…
Of peace in the heart of war.
From Warreg to Lageta —
The raven whispered: “Hope is no more…”

[end]
Phong cách âm nhạc
Female Voice, EPIC BATTLE BALLAD, FOLK-PUNK-METAL HYBRID, emo 92-140BPM

Bạn có thể thích

Bìa bài hát Paper Hearts
v4

Được tạo bởi Mwelwa Jackson Với Suno AI

Bìa bài hát Punk Ciągle Żyje
v5

Được tạo bởi Jerzyna K Với Suno AI

Bìa bài hát Tato Mój Filar
v4

Được tạo bởi Dorota Bury Với Suno AI

Danh sách phát liên quan

Bìa bài hát Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 16 Flamenco III
v5

Được tạo bởi Rüdiger Großer Với Suno AI

Bìa bài hát Sotto il Cielo Blu
v4

Được tạo bởi Tony Montana Với Suno AI

Bìa bài hát คนไม่ดี
v4

Được tạo bởi ไพบูลย์ เหล่าหวายนอก Với Suno AI

Bìa bài hát VOY A BRINDAR
v4

Được tạo bởi GABRIEL LOPEZ Với Suno AI