DWA GŁOSY

1051

Музыка создана GromekEssex с помощью Suno AI

DWA GŁOSY
v5

@GromekEssex

DWA GŁOSY
v5

@GromekEssex

Текст песни
[Osoba 1 – „łatwo”]
Mówią, że życie jest proste, patrz – wszystko mi płynie,
jakby szczęście samo pukało, kiedy drzwi uchylę.
Zarabiam, mam ludzi, przyszłość brzmi jak pewniak,
a ty mówisz, że się starasz – więc czemu tak cholernie przegrywasz?


---

[Osoba 2 – „trudno”]
Przegrywam? Ja, kurwa, walczę o każdy dzień,
jakby los chciał udowodnić, że dla mnie miejsca brak jest.
Ty masz życie w kieszeni, ja mam ciągle pod górę,
i pytanie: „dlaczego ja?” – i czemu wszystko idzie w mur, ej?


---

[Osoba 1]
Może przesadzasz? Może trzeba mniej narzekać?
Życie daje tym, co chcą brać, a nie tylko czekać.
Ja łapię okazję, ty jakbyś szukał wymówki,
pytam: gdzie twój sens? Czy tylko liczysz na cud, kid?


---

[Osoba 2]
Ty serio wierzysz, że każdy startuje z tej samej linii?
Że nikt nie nosi traum, co dusza do krwi rozwali?
Może ty masz podane, ok – nie moja wina,
ale patrzenie z góry? – to dopiero jest ironia.


---

[Osoba 1]
A może życie samo wybiera, komu ma dawać?
Może ci, co mają trudniej, mają coś do naprawiania?
Pytasz o sens? Ja czasem też nie wiem,
czy żyję, bo umiem, czy tylko tak sobie biegnę…


---

[Osoba 2 – mocniej]
Biegniesz? Ja tonę w oddechu, którego brakuje,
czasem czuję, że moje „stawanie” tylko bardziej mnie psuje.
Pytałem sensu – cisza! Pytałem życia – śmiech!
Czasem mam wrażenie, że los mówi: „spierdalaj, weź”.


---

[Osoba 1]
Ale po co tyle łez? Świat taki właśnie bywa,
nie zmienisz faktu, że czasem ktoś znika, zanim zdąży zapytać.
Taka kolej – jedni jadą dalej, inni kończą wcześniej,
jakby życie się śpieszyło, żeby zabrać tych niewłaściwych.


---

[Osoba 2 – krzyk, wulgarnie]
I właśnie to mnie wkurwia najbardziej –
że odchodzą ci, co mieli jeszcze kurwa czas na marzenia!
A świat ich nie zatrzymał – jakby był niewzruszony,
jakby sens miał gdzieś wartość człowieka, co dopiero się rodził.


---

[Osoba 1 – pół-głosem]
Może sens nie jest dany, może trzeba go tworzyć,
czasem nawet jak nie wiesz – musisz dalej coś robić.


---

[Osoba 2 – brutalnie emocjonalnie]
Robię, próbuję, kurwa, i ciągle ktoś to pomija,
ciągle ktoś obwinia, choć nie mam nic na sumieniu, mija
kolejny dzień, a ja wciąż bez stabilizacji,
jakby życie pisało scenariusz krzywd w każdej iteracji.


---

[Osoba 1 – ostatnia linia]
A gdybyś mógł coś zmienić, co byś zmienił?


---

[Osoba 2 – zakończenie, jak cios, do myślenia]
Żeby świat nie decydował za mnie, kim jestem – zanim mnie pozna.
Żeby staranie się miało cenę większą niż jebana pozorna „normalność”.
Żeby sens nie uciekał tym, co naprawdę go szukają.
Bo jak długo mam walczyć, zanim życie przestanie mówić „trudno”?
Стиль музыки
dialog rapowy

Вы могли бы

Кавер на песню KOCHAJ MNIE TROCHĘ MOCNIEJ
v5

Создано пользователем slawomir с помощью Suno AI

Кавер на песню Hubert001
v4

Создано пользователем Wolfgang Halal с помощью Suno AI

Кавер на песню EKIPA Z TIKTOKA
v5

Создано пользователем slawomir с помощью Suno AI

Кавер на песню Manuela Magica
v4

Создано пользователем Ivan Basso с помощью Suno AI

Похожие плейлисты

Кавер на песню Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 12 Neapolitan
v5

Создано пользователем Rüdiger Großer с помощью Suno AI

Кавер на песню منافقين التيك توك
v4

Создано пользователем Hany Sobhy с помощью Suno AI

Кавер на песню 4367 Я Жива Страж Рая Врат Лилит 13 Сефирота
v5

Создано пользователем Анна с помощью Suno AI

Кавер на песню Wow
v4

Создано пользователем Ádám Kovács с помощью Suno AI