Mój biały miś

1010

Música criada por Jerzyna K com Suno AI

Mój biały miś
v4.5

@Jerzyna K

Mój biały miś
v4.5

@Jerzyna K

Letra da música
Gdybym ja była małym misiem,
to bym chodziła w futerku,
a że ja jestem mała dziewczynka,
to chodzę w swym sweterku.

Refren:

A ja mam misia, białego misia,
którego bardzo kocham,
przytulę się do niego mocno,
na dobranoc z nim zasypiam.

Gdy mi się czasem smutno zrobi,
i łezka w oku się kręci,
przytulę się do mego misia,
i smutek zaraz przejdzie.

Refren:

A ja mam misia, białego misia,
którego bardzo kocham,
przytulę się do niego mocno,
na dobranoc z nim zasypiam.

Kiedyś mi mama dała misia,
na urodziny w prezencie,
i chociaż mam już dużo misiów,
to tego mam w pamięci.

Refren:

A ja mam misia, białego misia,
którego bardzo kocham,
przytulę się do niego mocno,
na dobranoc z nim zasypiam.
Estilo de música
Upbeat children’s pop song with ukulele, hand claps, and a happy melody. Polish lyrics about a little girl and her teddy bear. Energetic and cute.

Você pode gostar

Lista de reprodução relacionada

Capa da música Về Quê Thôi
v4

Criado por Chung Nguyễn văn com Suno AI

Capa da música Virágzó hajnal
v4

Criado por Orbán Sándor com Suno AI

Capa da música Kardelen Gibi
v4

Criado por Tamás Varga com Suno AI