Mój biały miś
v4.5

@Jerzyna K

Mój biały miś
v4.5

@Jerzyna K

가사
Gdybym ja była małym misiem,
to bym chodziła w futerku,
a że ja jestem mała dziewczynka,
to chodzę w swym sweterku.

Refren:

A ja mam misia, białego misia,
którego bardzo kocham,
przytulę się do niego mocno,
na dobranoc z nim zasypiam.

Gdy mi się czasem smutno zrobi,
i łezka w oku się kręci,
przytulę się do mego misia,
i smutek zaraz przejdzie.

Refren:

A ja mam misia, białego misia,
którego bardzo kocham,
przytulę się do niego mocno,
na dobranoc z nim zasypiam.

Kiedyś mi mama dała misia,
na urodziny w prezencie,
i chociaż mam już dużo misiów,
to tego mam w pamięci.

Refren:

A ja mam misia, białego misia,
którego bardzo kocham,
przytulę się do niego mocno,
na dobranoc z nim zasypiam.
음악 스타일
Upbeat children’s pop song with ukulele, hand claps, and a happy melody. Polish lyrics about a little girl and her teddy bear. Energetic and cute.

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 أَيُّها المَوجوعُ صبراً
v4

Suno AI을 사용하여 SALAH BIN OMAR에 의해 생성됨

노래 표지 Dziękuję
v4

Suno AI을 사용하여 angelika razim에 의해 생성됨

노래 표지 Mantello di Luna
v4

Suno AI을 사용하여 Noemi Battaglia에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 طارق حميضه
v4

Suno AI을 사용하여 شبل خبه에 의해 생성됨

노래 표지 El Tren Urbano
v5

Suno AI을 사용하여 Toni Alvira에 의해 생성됨

노래 표지 szar
v4

Suno AI을 사용하여 László Mester에 의해 생성됨