Грусть

675

Muziek gemaakt door Cima 2008 met Suno AI

Грусть
v3.5

@Cima 2008

Грусть
v3.5

@Cima 2008

Songteksten
Грусть
Копьё вонзается в спину...
Чувствую рёбер хруст,
Забралась в сердце ханда..
.
Лью воду в сосуд,
Но ...там дыра.
Жду...
кладу подорожник на рану...
Буду ждать...
Пока жить без тебя не устану...
Stijl van muziek
Реп бит мужской брутальный голос читает текст

Je houdt misschien van

Cover van het nummer يا أنيس يا حجاوي
v4

Gemaakt door أركان الدين غمؤض met Suno AI

Gerelateerde afspeellijst

Cover van het nummer أمير محمد عبدالله عظيمة
v4

Gemaakt door أمير محمد عبدالله عظيمة العمدي met Suno AI

Cover van het nummer Jó volna még élni
v4

Gemaakt door Alexander Tajthy - Hayos met Suno AI

Cover van het nummer عبد الرحمن
v4

Gemaakt door فهد محمد العامري met Suno AI