ODDYCHAM JESZCZE 04:52
v5

@GromekEssex

ODDYCHAM JESZCZE 04:52
v5

@GromekEssex

가사
[Intro – pół-szept]
Świt nie pyta, czy chcesz…
po prostu wchodzi, jakby wiedział, że masz dość ciemności.

[Hook – spokojniej, ale dalej moc]
Świt nie naprawia nocy – ale pozwala oddychać,
choć serce dalej ciężkie, a myśli dalej krzyczą.
Może jutro mnie znów rozjebie, ale póki co żyję,
i jeśli noc mnie nie zabiła, to znaczy, że mam jeszcze chwilę.

[Verse 1 – wolny flow, ale pełen sensu]
Patrzę na okno, jakby tam było coś więcej niż światło,
jakby ktoś mi mówił „stary, to dopiero początek” – ale cicho.
I może nie mam pewności, może znowu upadnę,
ale dzisiaj, kurwa, oddycham…
a w moim życiu to już prawie zwycięstwo.

Nie mam miliona powodów, żeby wierzyć,
mam może jeden – a czasem pół – ale to coś.
I jak się trzymam tego okrucha,
to chociaż nie tonę natychmiast.

[Hook – mocniej, ale jasniej niż noc]
Świt nie naprawia ran – one zostają we mnie,
ale pokazuje drogę, nawet jeśli jest krótka i kręta.
Jeśli świat chce mnie zgasić – niech zobaczy, że płonę,
nawet gdy jestem już tylko małym istnieniem.

[Verse 2 – dialog z samym sobą]
– Wstajesz znowu?
• Tak, bo co mam zrobić, leżeć do końca?
– Po co?
• Bo jak odpuszczę, to przestanę być sobą.

Wiem, że upadnę jeszcze tysiąc razy,
i wiem, że szczęście znów będzie krótkie.
Ale jeśli za każdym razem wstanę,
to może któregoś dnia nie upadnę tak mocno.

[Bridge – łagodnie, ale szczerze]
Nie wierzę w bajki, nigdy nie wierzyłem,
ale chyba wierzę w to, że jeszcze mogę coś poczuć.
Nie chcę mieć plastiku wokół siebie,
wolę być sam – niż z fałszywą prawdą przy stole.

[Verse 3 – mocny, ale nie mroczny]
Świt mnie nie zbawia, świt mnie przypomina,
że życie czasem boli, ale dalej trwa, skurwysyn.
A to, że przeżyłem kolejną noc,
znaczy, że mam jeszcze coś do powiedzenia.

I jeśli inni mają łatwo – niech mają.
Ja jestem z tych, co walczą, nawet jak pierdolą się kroki.
I może upadam częściej niż oni,
ale wstaję z większym sensem niż cały ich plastik.

[Hook – końcowy, najjaśniejszy]
Świt nie jest cudem – ale jest dowodem,
że mimo wszystkiego dalej tu jestem.
I jeśli ktoś słucha tego o poranku,
i czuje, że ledwo oddycha –

to chcę ci tylko powiedzieć:

też tu jesteś. I to już jest coś.
음악 스타일
ciemne pianino + powolny trap, jak po nieprzespanej nocy

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 60
v4

Suno AI을 사용하여 Наталія Колесник에 의해 생성됨

노래 표지 Коньячные глаза
v4

Suno AI을 사용하여 Oleh Luhovyi에 의해 생성됨

노래 표지 Csibi, a nagy legenda
v4

Suno AI을 사용하여 YT Mettyu에 의해 생성됨

노래 표지 Szétesek de állok
v4

Suno AI을 사용하여 Benett에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 ว่างแล้วช่วยโทรกลับ - จูนบายเบียร์
v4

Suno AI을 사용하여 ช่างเบียร์ ท่ามะกา에 의해 생성됨

노래 표지 انساك
v4

Suno AI을 사용하여 كريم علي에 의해 생성됨

노래 표지 géné
v4

Suno AI을 사용하여 Dominique Compin에 의해 생성됨

노래 표지 Baobab Road
v4

Suno AI을 사용하여 Beldino tsarahy에 의해 생성됨