Nic nechybí
v4

@Filip Maček

Nic nechybí
v4

@Filip Maček

가사
To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

přišel jsi o nohu? Žádný med,
ale křečáky, ukoplej palec, zarostlej nehet
můžeš hodit za hlavu. Nebo ta
výhoda, že smrdět bude jen jedna bota.
a tohle moudro znáš?
nikdo ti nepodrazí nohu, když ji nemáš.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

přišel jsi o paži? Blbý. Ale za to
můžeš lidi znervóznit výzvou: ,,ruku na to!“
můžeš se zdát užitečný jak váhy bez jedné misky
ale když něco provedeš, nikdy tě nespoutají želízky.
A když budeš chtít, tak na rameni s ptákem,
můžeš brát všechno hákem.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

Přišel jsi o sluch? Mluva je ti cizí?
mluviti stříbro, mlčeti zlato ryzí.
sice tě nadobro umlčí pletené palčáky,
ale ušetřen jsi o šlágru fláky,
o brždění vlaku i sousedy mluvící hlasitě.
Možná neslyšíš housle, ale basy tě
hitnou stejně jak techna fanynky,
k tomu nejsou třeba tvé choré bubínky.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

přišel jsi o zrak? No, i to bolí,
ale všichni hned uhnou před tvou bílou holí,
jak nečistí před gandalfem když nad nimi ční.
a navíc kdo jinej může nosit ve tmě brýle sluneční?
jo a když posnažíš se, jsou tu borci tací,
kteří kompenzují to echolokací.
To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

máš navíc chromosom? Jednadvacátý?
tak proto je tvůj profil trochu víc placatý.
Nikdo plácnout přes ruku nesmí tě,
i když se do smrti můžeš chovat jak malé dítě.
možná má obětí ze soucitu své vady,
ty ale mizí, když máš přes obličej její vnady.
A i když se víc přivineš k jejímu vršku,
věř, že ti pak nikdo nedá přes držku.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nich nechybí ani nepřebývá.

Máš navíc buňky, co rychle se množí?
na plicích, ve střevě nebo v podkoží?
Přinese to nové zkušenosti, nové vhledy,
ale krásně zapadneš mezi mnichy nebo skinheady.
holá hlava je dnes otázka stylu, potěší kór ta
představa, že vypadáš jak brácha Voldemorta

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.
음악 스타일
Joyfull folk with guitarr

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 Tytuł: MOJA WALKA (HIP-HOP RAP)
v4

Suno AI을 사용하여 Adi Janek에 의해 생성됨

노래 표지 Lluvia en Golden Fit
v4

Suno AI을 사용하여 sandra sellanes alvez에 의해 생성됨

노래 표지 Доброе утро, моя
v4

Suno AI을 사용하여 Влад Воронин에 의해 생성됨

노래 표지 Broke men paradise
v4

Suno AI을 사용하여 FM Records에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 أسود الاطلس نحو الكاس في أمريكا
v4

Suno AI을 사용하여 Nonos Fes에 의해 생성됨

노래 표지 Fű és Fekete-fehér
v4

Suno AI을 사용하여 Bence Mózes에 의해 생성됨

노래 표지 Soixante-sept
v4

Suno AI을 사용하여 Ersada Tafili에 의해 생성됨