Nic nechybí
v4

@Filip Maček

Nic nechybí
v4

@Filip Maček

歌詞
To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

přišel jsi o nohu? Žádný med,
ale křečáky, ukoplej palec, zarostlej nehet
můžeš hodit za hlavu. Nebo ta
výhoda, že smrdět bude jen jedna bota.
a tohle moudro znáš?
nikdo ti nepodrazí nohu, když ji nemáš.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

přišel jsi o paži? Blbý. Ale za to
můžeš lidi znervóznit výzvou: ,,ruku na to!“
můžeš se zdát užitečný jak váhy bez jedné misky
ale když něco provedeš, nikdy tě nespoutají želízky.
A když budeš chtít, tak na rameni s ptákem,
můžeš brát všechno hákem.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

Přišel jsi o sluch? Mluva je ti cizí?
mluviti stříbro, mlčeti zlato ryzí.
sice tě nadobro umlčí pletené palčáky,
ale ušetřen jsi o šlágru fláky,
o brždění vlaku i sousedy mluvící hlasitě.
Možná neslyšíš housle, ale basy tě
hitnou stejně jak techna fanynky,
k tomu nejsou třeba tvé choré bubínky.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

přišel jsi o zrak? No, i to bolí,
ale všichni hned uhnou před tvou bílou holí,
jak nečistí před gandalfem když nad nimi ční.
a navíc kdo jinej může nosit ve tmě brýle sluneční?
jo a když posnažíš se, jsou tu borci tací,
kteří kompenzují to echolokací.
To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

máš navíc chromosom? Jednadvacátý?
tak proto je tvůj profil trochu víc placatý.
Nikdo plácnout přes ruku nesmí tě,
i když se do smrti můžeš chovat jak malé dítě.
možná má obětí ze soucitu své vady,
ty ale mizí, když máš přes obličej její vnady.
A i když se víc přivineš k jejímu vršku,
věř, že ti pak nikdo nedá přes držku.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nich nechybí ani nepřebývá.

Máš navíc buňky, co rychle se množí?
na plicích, ve střevě nebo v podkoží?
Přinese to nové zkušenosti, nové vhledy,
ale krásně zapadneš mezi mnichy nebo skinheady.
holá hlava je dnes otázka stylu, potěší kór ta
představa, že vypadáš jak brácha Voldemorta

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.
音楽のスタイル
Joyfull folk with guitarr

よろしければ

曲のカバー ACADEMIA ACREANA DE LETRAS 2
v4

Jose do Carmo Carile が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Без тебя
v4

максим крюков が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Василина Выпускной
v4

Natalia Sansha が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Первый полет
v4

Дмитрий Лихов が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー İstetim
v4

Cafer Kizgin が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Te vagy az nekem
v4

János Kovács が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー القلب
v4

بن صالح صالح が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Noite e Graça
v4

[email protected] andrade が Suno AI を使用して作成しました