Nic nechybí
v4

@Filip Maček

Nic nechybí
v4

@Filip Maček

歌詞
To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

přišel jsi o nohu? Žádný med,
ale křečáky, ukoplej palec, zarostlej nehet
můžeš hodit za hlavu. Nebo ta
výhoda, že smrdět bude jen jedna bota.
a tohle moudro znáš?
nikdo ti nepodrazí nohu, když ji nemáš.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

přišel jsi o paži? Blbý. Ale za to
můžeš lidi znervóznit výzvou: ,,ruku na to!“
můžeš se zdát užitečný jak váhy bez jedné misky
ale když něco provedeš, nikdy tě nespoutají želízky.
A když budeš chtít, tak na rameni s ptákem,
můžeš brát všechno hákem.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

Přišel jsi o sluch? Mluva je ti cizí?
mluviti stříbro, mlčeti zlato ryzí.
sice tě nadobro umlčí pletené palčáky,
ale ušetřen jsi o šlágru fláky,
o brždění vlaku i sousedy mluvící hlasitě.
Možná neslyšíš housle, ale basy tě
hitnou stejně jak techna fanynky,
k tomu nejsou třeba tvé choré bubínky.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

přišel jsi o zrak? No, i to bolí,
ale všichni hned uhnou před tvou bílou holí,
jak nečistí před gandalfem když nad nimi ční.
a navíc kdo jinej může nosit ve tmě brýle sluneční?
jo a když posnažíš se, jsou tu borci tací,
kteří kompenzují to echolokací.
To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

máš navíc chromosom? Jednadvacátý?
tak proto je tvůj profil trochu víc placatý.
Nikdo plácnout přes ruku nesmí tě,
i když se do smrti můžeš chovat jak malé dítě.
možná má obětí ze soucitu své vady,
ty ale mizí, když máš přes obličej její vnady.
A i když se víc přivineš k jejímu vršku,
věř, že ti pak nikdo nedá přes držku.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nich nechybí ani nepřebývá.

Máš navíc buňky, co rychle se množí?
na plicích, ve střevě nebo v podkoží?
Přinese to nové zkušenosti, nové vhledy,
ale krásně zapadneš mezi mnichy nebo skinheady.
holá hlava je dnes otázka stylu, potěší kór ta
představa, že vypadáš jak brácha Voldemorta

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.
音楽のスタイル
Joyfull folk with guitarr

よろしければ

曲のカバー 1. MÚSICA GERAL DA FESTA
v4

Edmilson Santos が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー tty
v4

اديب الشرعبي Adib Al-Sharabi が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Trente Ans Ensemble
v4

[email protected] Cécile Moreau が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー HSC
v4

Sándor Sütő が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー صرح المعارف
v4

فتحي الزبدي が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Os Direitos da Nossa Sala
v4

Catarina Miguel が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー HIGCER
v5

Daruta Vera が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Proyecto 1
v4

Cynthia Perez が Suno AI を使用して作成しました