Jedno Życie, Jedna Corvetta

1026

Suno AI

Jedno Życie, Jedna Corvetta
v4

@Paweł

Jedno Życie, Jedna Corvetta
v4

@Paweł

歌詞
[Intro]
Mówią mi zwolnij
ja mówię: nie dziś
życie jest jedno
reszta to zysk lub zgliszcze

[Verse 1]
Mam balmę w żyłach, czuję żar
na nadgarstku złoto, w oczach żar
Mustang pod blokiem, Corvetta w snach
ale jak nie dziś spróbuję, to kiedy mam?

Balenciaga, Gucci, Prada na niej
mówi: "chcę miłości, nie tylko monet"
pieniądze krążą, jakbym miał 9 żyć
ale mam jedno, więc muszę nim żyć

[Chorus]
Życie jest tylko jedno, weź i biegnij (biegnij)
między szaleństwo a szczerość na krawędzi (na krawędzi)
pieniądze, złoto, ale serce wciąż się liczy
bo jak zabraknie miłości, to co z tych wszystkich cyfr?

Życie jest tylko jedno, czuję presję
ale kiedy patrzy w oczy, znika reszta
miłość, szczerość, trochę szaleństwa
Corvetta, Mustang, ale trzymam jej serce

[Verse 2]
Ona w mojej bluzie, pachnie jak grzech
na stopach Prada, w słowach śmiech
mówi: "chcę prawdy, nawet gdy piecze"
szczerość lepsza niż diament w ręce

Na telefon dzwoni biznes, woła hajs
pieniądze chcą mnie wciągnąć jak raj
ale jak stracę ją, to stracę sens
złoto nie przytuli, kiedy będzie źle

[Chorus]
Życie jest tylko jedno, weź i biegnij (biegnij)
między szaleństwo a szczerość na krawędzi (na krawędzi)
pieniądze, złoto, ale serce wciąż się liczy
bo jak zabraknie miłości, to co z tych wszystkich cyfr?

Życie jest tylko jedno, czuję presję
ale kiedy patrzy w oczy, znika reszta
miłość, szczerość, trochę szaleństwa
Corvetta, Mustang, ale trzymam jej serce

[Bridge]
9 razy upaść, raz wstać wyżej
jakby los miał ze mną zakład w ciszy
jeśli mam przegrać, to tylko sam ze sobą
bo jedno życie, brat, to mało by być nikim

[Chorus]
Życie jest tylko jedno, weź i biegnij (biegnij)
między szaleństwo a szczerość na krawędzi (na krawędzi)
pieniądze, złoto, ale serce wciąż się liczy
bo jak zabraknie miłości, to co z tych wszystkich cyfr?

Życie jest tylko jedno, czuję presję
ale kiedy patrzy w oczy, znika reszta
miłość, szczerość, trochę szaleństwa
Corvetta, Mustang, ale trzymam jej serce (jej serce)
音楽のスタイル
rap, Latino hip hop banger with mid-tempo reggaeton drums, bright nylon guitars, and a rubbery sub-bass. Male vocals laid back in the verses, then jump to a chant-style hook with stacked gang vocals. Occasional synth brass stabs and vocal chops accent punchlines; final chorus adds ad-libs and extra percussion for a sweaty club peak., hip hop

よろしければ

曲のカバー August Stramm (1874-1915): Patrouille
v5

Fredy Grosser が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Temüjin und Dschamucha) Teil 14 III
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Temüjin und Dschamucha) Teil 11 VIII a
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー PEŁNY BAK, PUSTA DROGA
v5

slawomir が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー День рождения
v4

Heorhina が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Gli anni" – Extended Italo Dance Remix
v4

fabrizio sperduti basi karaoke が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー غنية يمنية
v4

عيطالملك صالح محمد が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Kokoszka Lila
v4

Beata Ł が Suno AI を使用して作成しました