Chwilkę bez ciebie to strach

1296

Suno AI

Chwilkę bez ciebie to strach
v4

@Natalia W

Chwilkę bez ciebie to strach
v4

@Natalia W

歌詞
[Verse]
Sam w kuchni, sam jak palec,
zegarek nie tyka, to dramat.
Głowa w chmurach, wady wytykam,
bez ciebie dzień to tylko schemat.
[Chorus]
Chwilkę bez ciebie to strach,
czuję się jak bez kasy bankomat.
Twoje słowa to dla mnie łach,
bez ciebie życie, to martwa komata.
[Verse 2]
Samotne śniadanie, smutny tost,
pusta walizka, bez twoich dresów.
Żyję jak detektyw, bez wiosł,
szukam cię w każdej z zamkniętych kieszeni.
[Chorus]
Chwilkę bez ciebie to strach,
czuję się jak bez kasy bankomat.
Twoje słowa to dla mnie łach,
bez ciebie życie, to martwa komata.
[Verse 3]
SMS-y jak stare kino, czarno-białe,
dusza w bólach, serce narzeka.
Bez ciebie w tłumie znów jestem małe,
jak żaglowiec w porcie bez brzegowego człowieka.
[Chorus]
Chwilkę bez ciebie to strach,
czuję się jak bez kasy bankomat.
Twoje słowa to dla mnie łach,
bez ciebie życie, to martwa komata.
音楽のスタイル
humorous, wordplay, rap

よろしければ

曲のカバー Hoes
v4

Bob Bobtest が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー بيتك شمشي
v4

Khashaba が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Szabad a lelked
v4

J H が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Nox e Lux
v4

Djan Lima Souza が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー ZATAŃCZ ZE MNĄ JESZCZE RAZ
v4

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) Teil 13 Celtic II
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) Teil 20 Irish II
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Nuestra Historia
v4

Cristobal Aguilar が Suno AI を使用して作成しました