WarStar2

1341

Nhạc được tạo bởi elis morph bằng Suno AI

WarStar2
v4

@elis morph

WarStar2
v4

@elis morph

Lời bài hát
Я не попстар — я warstar,
мій шлях не про клуби, а про фронт старий.
Мій район знає, хто я, без реклами,
я не герой — я той, хто тримає.

Все, що маю — тиша і ніч,
Строїмо з тобою зараз пліч-о-пліч,
Я не попстар — я warstar,
і роблю свій хід, навіть коли темно вдвіч.

Телефон дзвонить — я вимикаю,
я не на позір, я рухаю там, де не грають.
У них драгс і вечір, у мене — маршрут,
в них фотки в сторіс, у мене — інший продукт.

Хто хоче fame, хто хоче Flow,
Ви там де треба, зараз буде шоу,
Вони кричать у мікрофон, ніби це сила —
Силу показував конкретно тут воїн Атілла.

У них проблеми — в мене задачі,
У них тусовки - в мене бойові скачки,
Вони хочуть лайки — я хочу, щоб живі
Були всі ті хто іде пліч-о-пліч у бої.

Я не попстар, я warstar з темних доріг,
у мене немає сцени — скоро вибаде сніг,
Скоро будемо терпіни ці дні льоводі,
бо шоу закінчується — і ми все ще живі.

Я не попстар — я warstar,
мій шлях не про клуби, а про фронт старий,
Мій район знає, хто я, без реклами,
я не герой — я той, хто тримає.

Все, що маю — тиша і ніч,
Строїмо з тобою зараз пліч-о-пліч,
Я не попстар — я warstar,
і роблю свій хід, навіть коли темно вдвіч.

Вони бігають за дівками — я за координатами,
в них алкоголь — у мене карти і ватмани.
У них «відоси», у мене — дорога назад,
бо кожен вихід може нічого не дати назад.

Я не люблю шум — він заважає думати,
я люблю тишу — в ній можна продумати,
Все те що треба зробити скоріше й обдумати,
Куди і як і робить, і що нас роздумати.

Вони не знають страху — бо не були на нулі,
де кулі свищуть ближче, ніж командира план нульовий.
Я не піднімаю голос — я піднімаю рівень знань,
і ворог не ставе лайки — ворог падає вхлам.

Мої слова — тверді, як бетон,
бо кожна ніч — це новий марафон.
Я не попстар — це не мій жанр,
я warstar, брат, я тримаю свій стан.

Я не попстар — я warstar,
мій шлях не про клуби, а про фронт старий.
Мій район знає, хто я, без реклами,
я не герой — я той, хто тримає.

Все, що маю — тиша і ніч,
Строїмо з тобою зараз пліч-о-пліч,
Я не попстар — я warstar,
і роблю свій хід, навіть коли темно вдвіч.

Я не попстар — я warstar,
мій шлях не про клуби, а про фронт старий.
Мій район знає, хто я, без реклами,
я не герой — я той, хто тримає.

Все, що маю — тиша і ніч,
Строїмо з тобою зараз пліч-о-пліч,
Я не попстар — я warstar,
і роблю свій хід, навіть коли темно вдвіч.
Phong cách âm nhạc
Angry emotional male rap. Deep voice, confident delivery, smooth but aggressive flow, tight rhymes, modern trap beat, heavy 808s, atmospheric reverb. Half-melodic phrases, cold tone

Bạn có thể thích

Bìa bài hát Kaja
v4

Được tạo bởi Danuta Gałyga Với Suno AI

Bìa bài hát Nylon Trap
v4

Được tạo bởi میلاد گنجی Với Suno AI

Bìa bài hát สระน้ำยามเย็น
v4

Được tạo bởi ทรงวุฒิ ธรรมิกบวร Với Suno AI

Bìa bài hát Kanayan Yaram
v4

Được tạo bởi Sahyt Annaev Với Suno AI

Danh sách phát liên quan

Bìa bài hát Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 24 III
v5

Được tạo bởi Rüdiger Großer Với Suno AI

Bìa bài hát Лето.
v4

Được tạo bởi Халида Байкутова Với Suno AI

Bìa bài hát Légycsapó éj
v4

Được tạo bởi Zoé Grósz Với Suno AI

Bìa bài hát proyecto de historia
v4

Được tạo bởi Jordi Pujante Với Suno AI