WarStar2

1303

Musica creata da elis morph con Suno AI

WarStar2
v4

@elis morph

WarStar2
v4

@elis morph

Testi
Я не попстар — я warstar,
мій шлях не про клуби, а про фронт старий.
Мій район знає, хто я, без реклами,
я не герой — я той, хто тримає.

Все, що маю — тиша і ніч,
Строїмо з тобою зараз пліч-о-пліч,
Я не попстар — я warstar,
і роблю свій хід, навіть коли темно вдвіч.

Телефон дзвонить — я вимикаю,
я не на позір, я рухаю там, де не грають.
У них драгс і вечір, у мене — маршрут,
в них фотки в сторіс, у мене — інший продукт.

Хто хоче fame, хто хоче Flow,
Ви там де треба, зараз буде шоу,
Вони кричать у мікрофон, ніби це сила —
Силу показував конкретно тут воїн Атілла.

У них проблеми — в мене задачі,
У них тусовки - в мене бойові скачки,
Вони хочуть лайки — я хочу, щоб живі
Були всі ті хто іде пліч-о-пліч у бої.

Я не попстар, я warstar з темних доріг,
у мене немає сцени — скоро вибаде сніг,
Скоро будемо терпіни ці дні льоводі,
бо шоу закінчується — і ми все ще живі.

Я не попстар — я warstar,
мій шлях не про клуби, а про фронт старий,
Мій район знає, хто я, без реклами,
я не герой — я той, хто тримає.

Все, що маю — тиша і ніч,
Строїмо з тобою зараз пліч-о-пліч,
Я не попстар — я warstar,
і роблю свій хід, навіть коли темно вдвіч.

Вони бігають за дівками — я за координатами,
в них алкоголь — у мене карти і ватмани.
У них «відоси», у мене — дорога назад,
бо кожен вихід може нічого не дати назад.

Я не люблю шум — він заважає думати,
я люблю тишу — в ній можна продумати,
Все те що треба зробити скоріше й обдумати,
Куди і як і робить, і що нас роздумати.

Вони не знають страху — бо не були на нулі,
де кулі свищуть ближче, ніж командира план нульовий.
Я не піднімаю голос — я піднімаю рівень знань,
і ворог не ставе лайки — ворог падає вхлам.

Мої слова — тверді, як бетон,
бо кожна ніч — це новий марафон.
Я не попстар — це не мій жанр,
я warstar, брат, я тримаю свій стан.

Я не попстар — я warstar,
мій шлях не про клуби, а про фронт старий.
Мій район знає, хто я, без реклами,
я не герой — я той, хто тримає.

Все, що маю — тиша і ніч,
Строїмо з тобою зараз пліч-о-пліч,
Я не попстар — я warstar,
і роблю свій хід, навіть коли темно вдвіч.

Я не попстар — я warstar,
мій шлях не про клуби, а про фронт старий.
Мій район знає, хто я, без реклами,
я не герой — я той, хто тримає.

Все, що маю — тиша і ніч,
Строїмо з тобою зараз пліч-о-пліч,
Я не попстар — я warstar,
і роблю свій хід, навіть коли темно вдвіч.
Stile di musica
Angry emotional male rap. Deep voice, confident delivery, smooth but aggressive flow, tight rhymes, modern trap beat, heavy 808s, atmospheric reverb. Half-melodic phrases, cold tone

Potrebbe piacerti

Copertina della canzone Djd
v4

Creato da Use of technology The best con Suno AI

Copertina della canzone Quintal de Antes
v4

Creato da Narcisio Da ines con Suno AI

Playlist correlata

Copertina della canzone ف ف
v4

Creato da Yousef Haitham con Suno AI

Copertina della canzone Dziękujemy
v4

Creato da angelika razim con Suno AI