UPADAM, ALE KRZYCZĘ – NOC 2: 03:17 AM

1069

Musik skapad av GromekEssex med Suno AI

UPADAM, ALE KRZYCZĘ – NOC 2: 03:17 AM
v5

@GromekEssex

UPADAM, ALE KRZYCZĘ – NOC 2: 03:17 AM
v5

@GromekEssex

Text
[Intro – szept]
(…noc znowu mnie złapała…)
(…i znowu jestem sam z myślami…)


---

[Hook – nocny, przytłumiony]
Noc wie, kim jestem – widzi każdy mój upadek
Dzień udaje spokój, ale noc odsłania prawdę
Gdy słowa milczą, myśli krzyczą mi w głowie
I znowu czuję, że zostałem tu kompletnie, kurwa, sobie


---

[Verse 1 – powolny rap, werble jak serce]
Cisza w pokoju, tylko telefon jak latarnia
Patrzę w ekran za długo – jakby miał mi dać wsparcie
Ale na ekranie tylko ludzie z filtrami
Ich uśmiechy wyglądają jak coś z plastiku, nie z duszy – rozumiesz?

Szukam kogoś, kto oddycha tak ciężko jak ja
kogoś, kto słyszy noc tak jak ja ją słyszę
Bo świat za dnia jest szybki – noc jest prawdziwa
i wtedy widać, że pod uśmiechem wszystko się rozsypa…


---

[Hook – mocniej, ale zmęczony]
Noc wie, kim jestem – widzi każdy mój upadek
i nie udaje, że jutro wszystko cudownie wróci
Gdy próbuję zasnąć, myśli świecą mi w głowie
jakby ktoś włączył stroboskopy z błędami przeszłości


---

[Verse 2 – dialog w wersie]
– „Po co się starasz?”
• „Bo nie umiem inaczej.”
– „Po co masz walczyć?”
• „Bo jak puszczę – zgasnę.”

Brzmi głupio? – dla mnie to każdy dzień
i nie chcę, kurwa, robić z siebie bohatera
ale chcę prawdy:
ŻE STARAM SIĘ, MIMO ŻE MAM WSZYSTKO KURWA PRZECIWKO.


---

[Bridge – pół-szept, pół-krzyk]
Czasem upadam już zanim coś zacznę
jakby los widział moje plany i mówił: „patrz, jak spadnie”
Ale jeśli noc mnie sprawdza – to ja nie zgasnę
bo nawet jak boli – to w bólu jestem PRAWDZIWY, nie plastik


---

[Verse 3 – najmocniejszy, nocny krzyk]
Mam krótkie chwile szczęścia – jak błysk zapalniczki
i gasną szybciej niż zdążyłem je objąć
Dlatego boję się cieszyć –
bo zaraz przyjdzie coś, co powie: „nie dla ciebie ten ogień”

I wiesz co boli najbardziej?
Że czasem sam sobie mówię: „może tak ma być?”
A zaraz potem krzyczę w myślach:
„KURWA, TO NIE JEST NORMALNE!”


---

[Hook – wyciszenie, ale moc]
Noc wie, kim jestem – może nawet rozumie
bo tylko wtedy mogę być sobą, bez masek, bez ludzi
Gdy upadam, noc mnie widzi – dzień udaje, że nie było nic
ale noc mnie zna… i dlatego nadal oddycham, choć boli mi świat


---

[Outro – szept, ale prawdziwy]
Jeśli ktoś to słucha – i jest sam o trzeciej
i czuje, że wszystko spada mu na barki…

to chcę, żeby wiedział jedno:

nie jesteś jedyny w tej ciszy.

Noc nie zabiera światła – ona pokazuje, że jeszcze gdzieś się tli.
Musikstil
dark trap / noc, echo, szept w tle

Du kanske gillar

Cover av låten 지사네 홍보송
v4

Skapad av HeeJoong Park (VISC) med Suno AI

Cover av låten For The Man Behind The Boards
v5

Skapad av GromekEssex med Suno AI

Cover av låten Dziękujemy
v4

Skapad av angelika razim med Suno AI

Relaterad spellista

Cover av låten باب المندب
v4

Skapad av ربيش السفياني med Suno AI

Cover av låten itt A fal
v4

Skapad av XPress Bonton med Suno AI

Cover av låten Про жизнь
v4

Skapad av Саша Семененя med Suno AI

Cover av låten Ha én vezető volnék
v4

Skapad av Ágota Gazdagné Ábrahám med Suno AI