Letra da música
HSC 1931 – Kék és fehér szív
(Dobpergés, gitár)
Hé! Hé!
Hegyeshalom!
HSC!
(1. versszak)
Egy kis falu, egy nagy álom,
itt dobban a szív Hegyeshalmon.
A pálya szélén zászló leng,
kék és fehér az égbe megy.
Régi idők, régi csaták,
apák adták tovább a lángot ránk.
1931 óta él a név,
HSC, te vagy a mi remény!
(Refrén)
Hajrá HSC, zúgjon a dal,
kék-fehér szívünk veled marad!
Küzdj a pályán, harcolj tovább,
Hegyeshalom büszkén kiált!
HSC 1931, ez a mi csapatunk,
jóban-rosszban mindig itt maradunk!
Egy falu, egy szív, egyetlen cél,
a kék-fehér zászló az égig ér!
(2. versszak)
Nem számít, ha esik az eső,
nem számít, ha jön az ellenfél erő.
Kilencven év és még sok év vár,
HSC neve mindig velünk jár.
A lelátón együtt állunk,
minden gólnál felkiáltunk.
Ez több mint játék, ez a mi hitünk,
Hegyeshalom, örökké veled leszünk!
(Záró refrén)
Hajrá HSC! Hajrá Hegyeshalom!
Kék-fehér zászló lobogjon nagyon!
1931 – egy név, egy erő,
HSC a szívünkben örökké élő!