Nie pytaj
v4

@UD HEAVYWEIGHTBRAGGIN

Nie pytaj
v4

@UD HEAVYWEIGHTBRAGGIN

가사
Pamiętaj że głosu serca i własnych myśli powinno się wysłuchać w ciszy.
Cienie przeszłości zaburzają jej oblicze ale pamiętaj że demony knują i lepiej dokładnie sie przyjżyj niekażdy obraz naprawdę jest śliczny.
Tak samo ludzie bo jedni nas wznoszą do góry a drudzy tylko czekają żeby nas zniszczyć.


Nigdy nie pytaj skąd wziąłem sos . Nie pytaj czemu mam znów brudne ręce .
Nie pytaj o oczy i krew . Nigdy nie pytaj mnie jak było w piekle ..



Doczekałem sie momentu kiedy za dobre serce dostaję po dupie.
Przyklej mi kolejną łatke ćpuna który zderzył sie z brukiem,że moje usta to nie jest lukier, że trochę psycho,porytą mam główkè, cieszyłem na noc chujem jak dziwka jak trzeba było to było słupem.

Chłonąłem jak gąbka tragedię narkusów i pijackich wypadów to zmowa milczenia a ja jak skarbiec tajemnic co ledwo się trzyma przyjąłem cudze bo kurwa musimy się wspierać.

Tu nie ma uniesień jak chciałeś coś wnieść to i tak nie wniesiesz.
Na skraju raju witam u progu bólu i cierpienia jako koneser.

Tam masz pod kartą.. jak łamie za mocno życie i już siły nie masz.
Nie czaisz bazy ?taki zły margines ? Twoje wychuchane grono tego nie ma?




Szybciej niz myślisz zamienię sie w popiół.
Umre i zjedzą mnie szczury na ktorejs klatce tych blokow to ironia losu .

W głowie demony serwują nowe rzuty pokus.

Błyski przeszłości burzą mój spokój jak grant błyskowy o szóstej na pokój.

(Lepiej stań z boku) jak granat błyskowy o 6 na pokój .

Wiem jak sie robi siano na lewo wiem jak sie siano na prawo .
Chłód państwowej biżuterii i czerwień otarć na nadgarstkach i dłoń na ramieniu wraz z drugą pod ręką i szlugi na farta i zjazdy na dołek jak już obrócą cały kwadrat .
Wiem że oczy potrafia czarować ale nie jestem alicją a to nie jest kraina czarów , tu nie ma Boga gdzie nigdy nie bylo lekko . Pełno przypałów .
I wiem że niektóre sprawy są przykre skurwysyński mood muszę honorem je przykryć .
Pozbyłym sie tych problemów ale zbyt wiele kwestii okej musiałem sie wyzbyć .
Nie pierdol mi co powinienem bo jakbyś był na moim miescu to na bank powinienes nie zgupieć . Wiem trudne .
O pewne rzeczy nie powinno sie pytać nigdy idz przeżyj a potem bedziemy mogli pobeblac jak to jest w piekle . O ile w ogole jeszcze . O ile cokolwiek jeszcze.
Chciałbym tyle spraw rozegrać jakoś inaczej ale jak sie rozbiegne przed stromym urwiskiem to znowu nikt mnie nie złapie znów upadek znowu to przykre.
Krople leca na parapet i nawet jak zobaczysz to paraliż wraz trzaskiem wszystko co mogą to Ci zabiorą na starcie .

Ref
Nigdy nie pytaj skąd wziąłem sos . Nie pytaj czemu mam znów brudne ręce .
Nie pytaj o oczy i krew . Nigdy nie pytaj mnie jak było w piekle ..
음악 스타일
UK Drill, Future Bass, Musical, Hip Hop, Rap, West Coast Rap, EDM, Anger, crisp, depressive, future, melodic, Despair, gentle voice, 80-120 BPM

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 Bt song
v4

Suno AI을 사용하여 Meet Administrator에 의해 생성됨

노래 표지 Sas
v4

Suno AI을 사용하여 dan bar에 의해 생성됨

노래 표지 Baszógépfivérek
v4

Suno AI을 사용하여 Martin Ilcsik에 의해 생성됨

노래 표지 Apa lánya
v4

Suno AI을 사용하여 Balazs Vagi에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 PROCISSÕES, CORRIDA E CAMINHADA
v4

Suno AI을 사용하여 Edmilson Santos에 의해 생성됨

노래 표지 Murphy Huele Bragas
v4

Suno AI을 사용하여 Ruben Garcia Parra에 의해 생성됨

노래 표지 إتقان الحديثة
v4

Suno AI을 사용하여 ماجد بلال에 의해 생성됨

노래 표지 Fagylég Kör
v4

Suno AI을 사용하여 Zoltán Takács에 의해 생성됨