ОСН
v4

@Вікторія Хіміч

ОСН
v4

@Вікторія Хіміч

가사
Не зовнішня війна знищить українців,
А внутрішнє невігластво!
У нашій громаді є ще ті, що сіють,
А нема тих, хто молотить.
Доведеться мені своє органічне зерно серпом жати,
Не буде часу в інтернеті завісати!

Який хліб, таке здоров’я!
Навчилися нас ГМО годувати,
Навчаються і лікувати,
Щоб до пенсії не доживали
І свого не мали.
Бо не буде кого в рабів обертати,
Коли будемо своє мати!

Петро на танку не бажає та москалів молотить,
Павло на світанку поля хімією заливає
Та перед корпораціями голову схиляє.
Василь як раб цілий день на полях молотить,
А комбайна свого не має,
І в город до друга не завітає.
Сам не сіє, часу не має,
Все у супермаркеті купляє.

Який хліб, таке здоров’я!
Навчилися нас ГМО годувати,
Навчаються і лікувати,
Щоб до пенсії не доживали
І свого не мали.
Бо не буде кого в рабів обертати,
Коли будемо своє мати!

Органічне зерно дозріло — прийшов час збирати,
А у цілій громаді не знайшлося вже комбайна біля жодної хати.
Немає ні череди, ні бика, щоб запліднити теля.
Замість добрив від коня — вихлопи із китайського бугра,
Йому не потрібно сіно косити,
А лише соляру возити.
Та щоб наші батьки лише солярою Землю удобряли —
То ми б уже хліба не мали!

Який хліб, таке здоров’я!
Навчилися нас ГМО годувати,
Навчаються і лікувати,
Щоб до пенсії не доживали
І свого не мали.
Бо не буде кого в рабів обертати,
Коли будемо своє мати!

А що будуть мати наші діти
Від так званих цивілізованих цінностей?
Немає череди, а є масло.
Немає комбайна в громаді, а є в магазині хліб.
А хтось з вас задумувався — яке те масло,
І який той хліб?
Чи врятують вас ті ліки від нітратів?
А чи достойні наші діти бути рабами
На своїй Землі, у своїй країні?

Який хліб, таке здоров’я!
Навчилися нас ГМО годувати,
Навчаються і лікувати,
Щоб до пенсії не доживали
І свого не мали.
Бо не буде кого в рабів обертати,
Коли будемо своє мати!

Звісно є інший шлях —
І зозуля про це щороку кує,
До образу Творця закликає.
Можливо сіяти свої органічні злакові,
Можна мати свого комбайна для всієї громади.
Можна працювати на себе свідомо,
А не бути рабом корпорацій,
Не залежати від деструктивної системи!

Об’єднавшись в ОСН,
Кожна громада матиме змогу
Повністю забезпечувати всі свої потреби.
Лише завдяки самодостатнім громадам
Ми отримаємо шанс жити вільно,
У самодостатній країні!

Який хліб, таке здоров’я!
Органічне зерно дозріло —
Прийшов час збирати!
Ми не раби, ми діти Землі,
Ми громада, що здатна єднати!
Не доведеться серпом жати,
Не доведеться ціпом молотити —
Бо своє зерно будемо мати,
І дітей своїх вільними ростити!
음악 스타일
Pop Rap, Nostalgia, Male Voice, 120-160 BPM

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 HSC
v4

Suno AI을 사용하여 Sándor Sütő에 의해 생성됨

노래 표지 Patty Tiene Todo
v4

Suno AI을 사용하여 Bonny Calderón에 의해 생성됨

노래 표지 Titan Black
v4

Suno AI을 사용하여 100mije dollar에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 22 VII
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 Szajna- part
v4

Suno AI을 사용하여 Alexander Tajthy - Hayos에 의해 생성됨

노래 표지 Kis álom született
v4

Suno AI을 사용하여 Alexandra Borsos에 의해 생성됨

노래 표지 古著口袋鈕扣
v4

Suno AI을 사용하여 小魚에 의해 생성됨

노래 표지 Szanella
v4

Suno AI을 사용하여 Kristian Vizi에 의해 생성됨