Chwila i Ja
v4

@Lidia Podlipna

Chwila i Ja
v4

@Lidia Podlipna

가사
Radość Bycia w Tutaj Chwila, ktora przybywa, by wypełnić Ciszę, doświadczeniem wypisać wyrysować w energii moje Bycie. ja Jestem doskonałym twórca swoich doswiadczeń, Ja Jestem radości tchnieniem na stworzenie. Ja jestem Ten, Który ma twarzy wiele, jest nieokreślony jednym imieniem. Jestem wielomnogim wyrazem, tak na ziemi jak i w Innych wymiarach. Ja Jestem ja Istnieję, i to jest moja prawda. zaciekawia mnie radość w czym mogę siebie wyrażać. Nie mam planu, nie mam celu, okresliłem siebie jako Stworca i stworzenie, z krainy wyobrazni pochodzi moje doswiadczenie. ja jestem, Ja Jestem Tchnieniem, połaczyłem Niebo i ziemię. przeszedłem stany zapomnienia, otworzylem oczy dnia pewnego… i dojrzalem siebie, tego prawdziwego. jak dobrze byc sobą! oglosiłem radościa wokół, naznaczyłem taniec wokół własnej osi, ja Jestem człowiekiem i to jest najcenniejsze! nie muszę zmieniać siebie. wszystko w porządku jest we mnie, a Ziemia nie jest wcale padołem łez, mogę się życiem cieszyć, mogę być tym, kim chcę..’I wiecie co? powiedziałem ludziom, którzy mnie zapytali, dlaczego tak się ciesze i z jakiego powodu tak wypiękniałem…odpowiedzialem im z rozkosznym usmiechem, ach! jestem zakochany od wieczora do rana w tym fakcie ze Istnieję, i ze jestem nie tylko biednym grzesznym człowieczkiem, zrozumialem to klamstwo, ktorym ludzie ludzi karmią. I wiecie co? pojalem, ze nadaremno bylo byc kimś innym, niz tym prawdziwym. i ze to takie trudne było udawac kogoś według czyich wskazań i grac nie swoje role na scenie zycia drugiego byc w tle i cieniem, bo to nie bylo moim pragnieniem. Jak dobrze, jak to cudownie byc sobą! ja Jestem wieloma naraz i zadnym konkretnym dla mas. to taka ulga i wolność mieć zgode na siebie w calosci, ja jestem wszystkim czym byc wybiorę, dla swojej milosci, zakochany w zyciu wlasnym, odzyskalem prawo bycia naturalnym, sam sobie je nadalem, gdy odmowiłem poszukiwania kogos, kto mi je nada, w nagrodę, lub nie da ani za karę. ja jestem tworca doskonałym, moim jest Mnie prawość. akceptując swoje doskonale Istnienie przemierzam z radościa szlaki niepoznane jeszcze, jak moge siebie wyrazić, w jakiej umiescic swiadomosc postaci? to pyszna zabawa, móc bywac i w ptaku i w drzewie, i w wodzie i w glebie. w kazdym wyrazie, i w sniegu platka, ja jestem wszedzie i poza tym, co znam, jestem w niepoznanym takze, i to nie jest wcale ciemne, ja Jestem swiatlem w kazdym wyrazie, tchnieniem Ja Jestem oswietlam Ziemię. Radość jest w Tchnieniu siebie, moja radość na wszech i wszedzie sie niesie. Bo Jestem Kim jestem. przeszedłem przez ziemskie doswiadczenie, mam Milosc, honor i szacunek do siebie Bycie czlowiekiem jest takie piękne. Wiele ubran przybieralem, w roznych butach sie przechadzalem, mam tak wiele twarzy, ze zadna nie przewazy, wszystkie sa we mnie i ze mnie, bo to Moja wielotozsamosc jest jak wielki magazyn, Ocean Mądrościa zwanym. Ja Jestem Siebie spełnieniem, Ja Jestem Tym snem, co na jawe.się przeniósł..Moja Pieśń chce się w hen, hen nieść. Chwila i Ja
음악 스타일
pieśń

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 Доброе утро, моя
v4

Suno AI을 사용하여 Влад Воронин에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 24 VI
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 Eltévedve
v4

Suno AI을 사용하여 László Farkas에 의해 생성됨

노래 표지 وتر القيتار
v4

Suno AI을 사용하여 Yousef Selloum에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 Максим и Ання
v4

Suno AI을 사용하여 Максим에 의해 생성됨

노래 표지 Maré Cheia
v4

Suno AI을 사용하여 Jose Lima에 의해 생성됨

노래 표지 саша в кадре 2
v4

Suno AI을 사용하여 Денис에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 17 VII
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨