dla ani wiktorii
v3.5

@Martyna Perss

dla ani wiktorii
v3.5

@Martyna Perss

가사
[Outro]
Dla Wiktorii , Ani, Magdaleny, Gabrieli oraz Joanny.
[wers 1]
Droga Aniu , mam nadzieję że przestałaś już pić
I teraz chcę się Tobie naprawdę żyć.
Uśmiech radość, poczucie wolności
poczułaś te uczucia w trzeźwości.
Razem z Gabrysią uciekłaś z pracy
zostawiłaś nas, tutaj gdzie są Twoi rodacy.
[pre chours]
Specjalna dedykacja od Krzysztofa. Pozdrowienia dla Ciebie Aniu.
[Choursx2]
Aniu, firma bez Ciebie zaczęła upadać
w kłopoty wielkie dosłownie popadać.
Mało ludzi tam zostało, przez co się więcej zapierdalało.
Dodatkowe godziny nam dzięki temu wpadały i ogromne wypłaty
na konto się przelewały.
[wers2]
Droga Wiktorio , wiem jak kochałaś zbierać truskawki
Tobie wiecznie było mało szukałaś dodatkowej zajawki.
Na borówkę dodatkowo chodziłaś, zawszę kogoś
tam wkręciłaś.
Szparagi sortowałaś dokładnie i rozważnie , wiedziałaś
który do jakiej skrzynki za raz wpadnie.
[pre chours]
Wiktoria! przyznam szczerze praca z Tobą była wspaniała.
Miło się zbierało i razem rozmawiało .
Do takiej pracy codziennie by się chodzić chciało.
Za to bardzo Tobie Wiktorio dziękuje.
[wers3]
Magda ty jesteś przykładem wytrwałości.
Mimo kontuzji nadrabiałaś innych zaległości.
Współpraca z Tobą była wspaniała.
Jedno jest pewne nasza tajemnica nadal pozostała.
[pre chours]
Pozdrowienia dla Ciebie Magda!!!.
[Choursx2]
Aniu, firma bez Ciebie zaczęła upadać
w kłopoty wielkie dosłownie popadać.
Mało ludzi tam zostało, przez co się więcej zapierdalało.
Dodatkowe godziny nam dzięki temu wpadały i ogromne wypłaty
na konto się przelewały
[wers 4]
Joanno i Gabrysiu waszą pasją były maliny
to w czasie deszczu one was chroniły.
Kiedy w truskawkach mieliśmy kłopoty
wy zawsze byłyście chętne nam do pomocy.
[pre chours]
Pozdrowienia dla Gabrysi i Joanny.
[Choursx2]
Aniu, firma bez Ciebie zaczęła upadać
w kłopoty wielkie dosłownie popadać.
Mało ludzi tam zostało, przez co się więcej zapierdalało.
Dodatkowe godziny nam dzięki temu wpadały i ogromne wypłaty
na konto się przelewały.
[outro]
Serdeczne pozdrowieni od Krzysztofa z Bydgoszczy. Wiktoria idziemy na dwór czy na pole? Pozdrawiam Was Wszystkich.
음악 스타일
heppy melody . Fx effect.

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 17 VIII
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 JESTEŚ MOIM DOMEM
v5

Suno AI을 사용하여 slawomir에 의해 생성됨

노래 표지 Dominika és Alisza
v4

Suno AI을 사용하여 Adrienn Csukás에 의해 생성됨

노래 표지 Nap sók
v5

Suno AI을 사용하여 Robert Szerecz에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 FIRE INSIDE
v5

Suno AI을 사용하여 Daruta Vera에 의해 생성됨

노래 표지 هوي وحده
v4

Suno AI을 사용하여 احمد بنه에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 15 V
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 Liácskámnak
v4

Suno AI을 사용하여 Szabina Lakatos에 의해 생성됨