wspomnienia
v3.5

@Electro Team

wspomnienia
v3.5

@Electro Team

가사
[Outro]
Dla Wiktorii , Ani, Magdaleny, Gabrieli oraz Joanny.
[wers 1]
Droga Aniu , mam nadzieję że przestałaś już pić
I teraz chcę się Tobie naprawdę żyć.
Uśmiech radość, poczucie wolności
poczułaś te uczucia w trzeźwości.
Razem z Gabrysią uciekłaś z pracy
zostawiłaś nas, tutaj gdzie są Twoi rodacy.
[pre chours]
Specjalna dedykacja od Krzysztofa. Pozdrowienia dla Ciebie Aniu.
[Choursx2]
Aniu, firma bez Ciebie zaczęła upadać
w kłopoty wielkie dosłownie popadać.
Mało ludzi tam zostało, przez co się więcej zapierdalało.
Dodatkowe godziny nam dzięki temu wpadały i ogromne wypłaty
na konto się przelewały.
[wers2]
Droga Wiktorio , wiem jak kochałaś zbierać truskawki
Tobie wiecznie było mało szukałaś dodatkowej zajawki.
Na borówkę dodatkowo chodziłaś, zawszę kogoś
tam wkręciłaś.
Szparagi sortowałaś dokładnie i rozważnie , wiedziałaś
który do jakiej skrzynki za raz wpadnie.
[pre chours]
Wiktoria! przyznam szczerze praca z Tobą była wspaniała.
Miło się zbierało i razem rozmawiało .
Do takiej pracy codziennie by się chodzić chciało.
Za to bardzo Tobie Wiktorio dziękuje.
[wers3]
Magda ty jesteś przykładem wytrwałości.
Mimo kontuzji nadrabiałaś innych zaległości.
Współpraca z Tobą była wspaniała.
Jedno jest pewne nasza tajemnica nadal pozostała.
[pre chours]
Pozdrowienia dla Ciebie Magda!!!.
[Choursx2]
Aniu, firma bez Ciebie zaczęła upadać
w kłopoty wielkie dosłownie popadać.
Mało ludzi tam zostało, przez co się więcej zapierdalało.
Dodatkowe godziny nam dzięki temu wpadały i ogromne wypłaty
na konto się przelewały
[wers 4]
Joanno i Gabrysiu waszą pasją były maliny
to w czasie deszczu one was chroniły.
Kiedy w truskawkach mieliśmy kłopoty
wy zawsze byłyście chętne nam do pomocy.
[pre chours]
Pozdrowienia dla Gabrysi i Joanny.
[Choursx2]
Aniu, firma bez Ciebie zaczęła upadać
w kłopoty wielkie dosłownie popadać.
Mało ludzi tam zostało, przez co się więcej zapierdalało.
Dodatkowe godziny nam dzięki temu wpadały i ogromne wypłaty
na konto się przelewały.
[outro]
Serdeczne pozdrowieni od Krzysztofa z Bydgoszczy. Wiktoria idziemy na dwór czy na pole? Pozdrawiam Was Wszystkich.
음악 스타일
calm melody. fx vocal effect.

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 hijos del sol ,reyes del gol.
v4

Suno AI을 사용하여 OMAR ALEJANDRO DELGADO N.에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 21 Cantabra Rock II
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 15 Cantabra Rock
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 أحمد تيفا
v4

Suno AI을 사용하여 Mahmoud Aanan에 의해 생성됨

노래 표지 Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 24 II
v5

Suno AI을 사용하여 Rüdiger Großer에 의해 생성됨

노래 표지 Balaton zene
v4

Suno AI을 사용하여 Zoltán Lipcsei에 의해 생성됨

노래 표지 Úgyis utolér
v4

Suno AI을 사용하여 Alexander Tajthy - Hayos에 의해 생성됨