Szeszkeverő himnusz
v3.5

@Mónika Nagy

Szeszkeverő himnusz
v3.5

@Mónika Nagy

가사
Unatkozom,nem tudok mit csinálni.
Inni kéne, de nincs kivel piálni ,
Egyedül is rászánom ma magam ,
MI BAJ LEHET nem lesz ebből para.
VITEXIMBE ott van a sok pia ,mindjárt felkerül mind a kocsira.
Ki válasszuk mi a legjobb nekünk,
aztán a nagy KRÚ-val útra kelünk
Puffogva ,de elindul a csapat,
Fáradtak ,mert nem aludtak sokat,
Reggel kávét isznak nem bákárdit,
Munka van az anyátok picsáit.
A helyszínen mindig nagy a matek,
A csapatban van is egy két balek,
Csicskacsillag a jutalom mára,
A piák már csillognak a bárba .
Villog már a felirat a távolban,
Azt hiszem ez üzenet a májamnak,
Gyerünk!
Futás gyorsan , be ne zárjon.
Tavaly óta másra nem is várok.
Minden fesztiválozónak jó napot kívánok.
Itt vagyunk ,a pultos lány is mosolyog.
Úgy látom ,hogy száraz még a torkotok.
Poharakat kérem ide tartani .
Bebaszáshoz itt kell jegyet váltani.
Koktélozni jaj de nagyon menő,
A lányoknál ez a tuti nyerő,
Ha szingli vagy ne legyél te tetű,
Aligátor spermát itass velük.
Utána majd nézhetik a kék eget ,
Long Islanddel öblítsen ha émelyeg.
Utána egy elektromos törpöt
Nem baj hogyha nem bírod csak a szörpöt.
Béka kabátka lóg a kezébe .
Koncerteknek lassan mostmár vége,
Eljött hát az afterparty végre.
Ilyenkor a személyzet is piál,
Elérkezett nekik is a buláj.
Bár haza kéne lassan nekik menniük ,
Jégergépbe új üveget tenniük.
Megérkezett a tavalyi horda ,
Te jó isten, mi lesz velünk holnap ?!
Sose zár be a koktélos autója,
Amíg vendég áll nála az ajtóba.
Reggelig megint megy a dajdaj .
EPÜR mellett helyet kap a Hajjaj .
음악 스타일
Funky-pop

당신은 좋아할 수도 있습니다

노래 표지 Mario
v5

Suno AI을 사용하여 Jerzyna K에 의해 생성됨

노래 표지 Mi ayuda
v4

Suno AI을 사용하여 Elí Ramírez Vega에 의해 생성됨

노래 표지 Медикам
v4

Suno AI을 사용하여 Наталья К에 의해 생성됨

관련 재생목록

노래 표지 يا عريسنا ياللي
v4

Suno AI을 사용하여 ahmed ahmed에 의해 생성됨

노래 표지 لمع البارقي
v4

Suno AI을 사용하여 أبو هشام المهدي에 의해 생성됨

노래 표지 İstetim
v4

Suno AI을 사용하여 Cafer Kizgin에 의해 생성됨

노래 표지 Mario
v5

Suno AI을 사용하여 Jerzyna K에 의해 생성됨