Herman, Bättre än Alle och Leo

648

Suno AI

Herman, Bättre än Alle och Leo
v3.5

@Herman Mattes

Herman, Bättre än Alle och Leo
v3.5

@Herman Mattes

歌詞
[Verse]
Herman i spelet, kungen på banan,
Revolver i handen, siktar utan att ana,
Leo och Alle, kollar från sidan,
Men Herman, han bara lägger ner tiden.
[Verse 2]
HS i varje möte, ingen nåd,
Han är ett monster, en digital kodd,
De försöker följa, men snubblar på vägen,
Herman spelar smart, han är segerns fackla.
[Chorus]
Bättre än Alle, bättre än Leo,
Herman är en legend, härskare av CS GO,
Ingen kan mäta, ingen kan nå,
När Herman är på servern, är segern så.
[Verse 3]
Fraggar i mörker, precision i ljuset,
Blir man träffad av Herman, känns det i bruset,
Leo och Alle, jobbar som bin,
Herman flyger fram, obönhörlig, grym.
[Verse 4]
Map efter map, Herman dominerar,
Utklassar resten, ingen som inväntar,
De andra svettas, men han är kall,
Hör världen skrika, Herman du är mall.
[Chorus]
Bättre än Alle, bättre än Leo,
Herman är en legend, härskare av CS GO,
Ingen kan mäta, ingen kan nå,
När Herman är på servern, är segern så.
音楽のスタイル
electronic rap

よろしければ

曲のカバー Minden véget véget ér egyszer
v4

J H が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Rajtadall
v4

Barna Kiss が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 32 Cantabra III
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) Teil 13 VII
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Поверніть моє алое
v4

Тетяна Скиданюк が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー А лето  уходит
v4

Vahtang Roshal が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Jutok majd
v4

Zoltán Csorvási が Suno AI を使用して作成しました