Apádnak mennie kell
v3.5

@Viki Renczes

Apádnak mennie kell
v3.5

@Viki Renczes

歌詞
Apádnak most mennie kell. Továbbképzése van Dijonban. Szerinted vannak még továbbképzések Dijonban? Akárhogy is, neki most sietnie kell, hogy elérje a vonatot. Reggel sajnos nem szólt az ébresztőórája. Én kapcsoltam ki és nem szóltam neki. Elismerem, hogy nem volt túl szép tőlem, csak egy kis bosszú. Egy kis bosszú mindazért, amit máshol követ el ellenem. Vagy sokkal inkább azért, amit már nem velem követ el. Kérsz egy kis kávét?
音楽のスタイル
Musical

よろしければ

曲のカバー @:bbbbbbbb
v4

Marco Cannizzaro が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー ترنيمتي
v4

sameer najjar (‫ابو نعيم‬‎) が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Tigri e leoni
v4.5

Roberto Lazzaris Bertoldi が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー MARIO
v5

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー OSIEM LAT WSPÓLNEJ DROGI
v5

slawomir が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー طريق المجد
v4

بنت رقباي が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー HI HELLO MIS KA XA HAL KHABAR
v4

Sita Kunwar が Suno AI を使用して作成しました