Айбынды Үйсін Ел еді

1341

Suno AI

Айбынды Үйсін Ел еді
v4

@Islam Akhmetov

Айбынды Үйсін Ел еді
v4

@Islam Akhmetov

歌詞
[Verse 1]
Жетісудың жазы
Көк майсалы жазық
Жел айдайды бозды
Жауырынды азат қазық

Таудың басы ақ қар
Қара Ертіске дейін сарын
Жебе жүзін жалап
Ат тұяғы оятқан шаңын

[Chorus]
Айбынды Үйсін ел еді
Жерін күзеткен ер еді
Ат үстінде ант ішкен
Жауға қайтпаған бел еді

Алтын тақта отырар
Қытай да соған елжіреді
Неліктен іздеп келді олар
Күшті көршіні кім сүймеді

[Verse 2]
Күнби шықты төрден
Жүзін жапқан шапан
Қараған көздер үнсіз
Тілсіз-ақ бәрін жапқан

Елші келді шығыстан
Жібек шалынған арба
Тыныштықты сұрады
Дос болайық деп алғашқа

[Chorus]
Айбынды Үйсін ел еді
Жерін күзеткен ер еді
Ат үстінде ант ішкен
Жауға қайтпаған бел еді

Алтын тақта отырар
Қытай да соған елжіреді
Неліктен іздеп келді олар
Күшті көршіні кім сүймеді

[Bridge]
Кім едік біз? – Дала
Тамырымыз – еркін қан
Кім іздеді бізді? – Алыс
Қорған соққан қорыққандан

[Chorus]
Айбынды Үйсін ел еді
Жерін күзеткен ер еді
Ат үстінде ант ішкен
Жауға қайтпаған бел еді

Алтын тақта отырар
Қытай да соған елжіреді
Неліктен іздеп келді олар
Күшті көршіні кім сүймеді
音楽のスタイル
Epic folk-pop with male vocals, dombyra and orchestral strings driving a proud midtempo groove. Verses stay storytelling and intimate; chorus swells with layered gang vocals and big drums. Short bridge drops to almost a capella chant before a final soaring chorus.

よろしければ

曲のカバー Ajkad édes mint a méz
v4

Balázs Imóhy が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Семья на всех
v4

Артем が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Jutok majd
v4

Zoltán Csorvási が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Naiara
v4

Javitronic Badenovic が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 28 V
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー كيف تشوفني
v4

Hichamo Fatimino が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー T
v4

TheMarcsicica Marcsi が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Sweet Side of Rain
v4

thino dollis が Suno AI を使用して作成しました