Алимастер күндері

1130

Suno AI

Алимастер күндері
v4

@Айнушок

Алимастер күндері
v4

@Айнушок

歌詞
[Verse 1]
Ақтөбемде жаңа таң атады
Шатырымда алтын арай жанады
Көршілер сұрайд ы: "Қайдан бұл жарық?"
"Алимастер қойды" деймін жыми ып

[Chorus]
Алимастер
Алимастер
Күн панелі тұр
Төлеген ақшам қайтып жатыр күнде бір
Тоққа кетер шығын ымды
Тоқсан пайыз қысқарттың-ау
Шын ғой бұл
Алимастер
Сенен болған тыныш түн

[Verse 2]
Сандарды ашып
Шоттарды қарадым
Кеше төлеп жүргенім естелик боп қалды
Балалар үйде жарықпен ойнайды
"Күннің күші" деп
Мақтанып айтады

[Chorus]
Алимастер
Алимастер
Күн панелі тұр
Төлеген ақшам қайтып жатыр күнде бір
Тоққа кетер шығын ымды
Тоқсан пайыз қысқарттың-ау
Шын ғой бұл
Алимастер
Сенен болған тыныш түн

[Bridge]
Кепіл сөзі көңілді бекітеді (эй!)
Еш уайым жоқ
Жүрек те сенеді
Ақтөбеден асып жетсін бұл үн
Болашаққа күліп қарайды бүгін күн

[Chorus]
Алимастер
Алимастер
Күн панелі тұр
Төлеген ақшам қайтып жатыр күнде бір
Тоққа кетер шығын ымды
Тоқсан пайыз қысқарттың-ау
Шын ғой бұл
Алимастер
Сен бар кезде жарық күлгін гүл
音楽のスタイル
Bouncy Central Asian pop groove with bright acoustic guitar, warm bass, and crisp claps; male vocals up front, playful ad-libs. Verses stay tight and rhythmic; chorus explodes with stacked gang vocals on the hook. Subtle synth pads and bells add shine, final chorus lifts with extra harmonies and a tambourine lift.

よろしければ

曲のカバー يا جبل رد
v4

روح الروح が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー راية فوق السحابة
v4

ابومعتز اليهري が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Dziękuję, Że Jesteś
v5

slawomir が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー V 6
v4.5

Roberto Lazzaris Bertoldi が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Temüjin und Dschamucha) Teil 11 Mongolian
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Béereszká Fények
v4

Feryke X が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Fohász
v5

Robert Szerecz が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー চোখের মায়া
v4

Kamrul Zaman が Suno AI を使用して作成しました