Знову Зловлю Блідого

1293

Suno AI

Знову Зловлю Блідого
v4

@elis morph

Знову Зловлю Блідого
v4

@elis morph

歌詞
[Intro]
Я вертаюсь
Двір цвіте димами
(ага)
Ключ у замку
Серце б’ється в такт ударам
(ух)

[Verse 1]
З поїзда в під’їзд
Кроси в пилюці
В голові бриз
Місто хрипить
А мені пофіг
Я свій
Чемодан в кут
У вікні сивий плой

Дзвінок Герману: "Відкривай
Я тут"
Сміх у динаміку — в кожнім слові брут
"Та бери все
Брат
В мене день пустий"
Сьогодні двіж
Сьогодні дим густий

[Chorus]
Приїхав додому — знову ловлю блідого
Очі як лід
Серце б’ється дурного
До Германа в хату
Хай летить нам підлога
Ми курим до ранку
Поки нині знову зловлю блідого

Приїхав додому — світ кудись
Ми убік
Губи сухі
В голові крутить кліп
До Германа в хату
В нас маршрут одного
Ми курим до ранку
Поки нині знову зловлю блідого

[Verse 2]
Він відчиняє
В кімнаті темно
Стіл як вівтар
На ньому все
Що треба
"Як доїхав?" — та похєр
Я вже тут
Коли в руках ця трава — то мій маршрут

Затягнувся глибше — підлога попливла
Фотки на стінах
Як чужі міста
Герман сміється: "Ти вже білий
Брат"
Я в дзеркалі — привид
Але хочеться ще раз

[Chorus]
Приїхав додому — знову ловлю блідого
Очі як лід
Серце б’ється дурного
До Германа в хату
Хай летить нам підлога
Ми курим до ранку
Поки нині знову зловлю блідого

Приїхав додому — світ кудись
Ми убік
Губи сухі
В голові крутить кліп
До Германа в хату
В нас маршрут одного
Ми курим до ранку
Поки нині знову зловлю блідого

[Bridge]
Мама спитає: "Чого ти такий блідий?"
Скажу: "Втомився
Просто день такий"
В кишені сміх
В очах бетон
Я знов у цей дім
Але вже інший он

[Chorus]
Приїхав додому — знову зловлю блідого
Очі як лід
Серце б’ється дурного
До Германа в хату
Хай летить нам підлога
Ми курим до ранку
Поки нині знову зловлю блідого

Приїхав додому — світ кудись
Ми убік
Губи сухі
В голові крутить кліп
До Германа в хату
В нас маршрут одного
Ми курим до ранку
Поки нині знову зловлю блідого
音楽のスタイル
Dark Ukrainian drill, male vocals, heavy sliding 808s and sharp hi-hats, vocal sits dry and upfront with ad-lib doubles, verses push an aggressive pocket, hook explodes with stacked shouts and crowd-style responses, sparse eerie synths leave space between kicks, final hook rides out with extra layers and drops

よろしければ

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Temüdschin und Dschamucha) Teil 13 Cantabra III
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー JESZCZE RAZ NA SZLAK
v5

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Me canse
v4

Wiliam Martinez Camacho が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー يا عمي يا علي
v4

ali amr が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Bảy Mươi Bảy Xuân
v4

Manh Ta が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Luz de Lira
v4

Primum Gradus / Primum Radio Radio online が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Temüjin und Dschamucha) Teil 15 II
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Saodat
v4

ирода шамситдинова が Suno AI を使用して作成しました