Күн Дегенді Жақсы Көрем

1054

Suno AI

Күн Дегенді Жақсы Көрем
v4

@Инжу Асанова

Күн Дегенді Жақсы Көрем
v4

@Инжу Асанова

歌詞
[Verse 1]
Азамат қып өсірген елге сенем
Әлдилеп ақ бесікке ол бөледі
Алақаны жып-жылы күнге сенем
Күн жылуын бір емес
Мың береді

[Chorus]
Ой-хой
Шіркін
Жақсы көрем күн дегенді
Жүрегімде жалын болып тынбағанды
Ой-хой
Шіркін
Жақсы көрем күн дегенді
Туған жердің таңын күлкі тыңдағанды

[Verse 2]
Таңғы самал төбемнен өпкен кезде
Құстар үні ойымды тербетеді
Көкжиектен жайнап бір көрінгенде
Күннің өзі менімен сыр бөледі

[Chorus]

[Bridge]
[low vocal register] Жаным талса
Жолымды күннен сұрайм
[whispered vocals] Бұлт жапса да
Іштей отын дулайм
[full voice] Алтын сәуле аспаннан құйылып тұр
Жүрек соғып
«күн деген» деп жаңғырады

[Chorus]
音楽のスタイル
Bright, upbeat Kazakh pop-folk; jangly acoustic guitars and dombyra lock with a bouncy rhythm section. Verses stay intimate with light percussion and soft backing vocals, chorus opens with big gang shouts on the hook line, tambourine, and octave male/female harmonies. Short bridge strips to claps and bass then slams back into final hook with ad-libs and crowd singalong energy.

よろしければ

曲のカバー még nem láttam mindent
v4

J H が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Скрип графита
v4

Дмитрий Михалев が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー 60
v4

Michael Bogdanov が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Тобот и Колт
v4

Любовь Меркер が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Соберёмся в дорогу
v4

чук чурюк が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー اجمل يوم في الحياه
v4

مادو العرفي が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー محمد عرفج
v4

محمد عرفج が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Három víziló kölyök
v4

Tamas Ivan が Suno AI を使用して作成しました