Rouben Attila Daniel - Fény (2025, új, trilógia befejező része)

1435

Suno AI

Rouben Attila Daniel - Fény (2025, új, trilógia befejező része)
v4

@Attila Csukrán

Rouben Attila Daniel - Fény (2025, új, trilógia befejező része)
v4

@Attila Csukrán

歌詞
V1:
Egy gyönyörű, tiszta, bájos fény, elérhetetlen számomra!
De napsugarai mégis elérnek, úszom a mámorban!
Sokszor körülöllel a fény – melegséget, kedvességet áraszt magából!
Inspiráló a hatása, mérce számomra, áldása magányból!

V2:
Fény tanító jellegű is nekem, egyfajta útmutató, hogy mit keresek!
Bájos, tiszta, nemes a fény - szeretem!
Szeretnék még e fény közelében lenni még amíg megtehetem!
Alap minta számomra a fény jelleme!

Refrén:
Egy gyönyörű, tiszta, bájos fény, elérhetetlen számomra!
De napsugarai mégis elérnek, úszom a mámorban!
Szeretnék még e fény közelében lenni még ami megtehetem!
Alap minta számomra a fény jelleme!

V3:
Azért van ez a vonzódás e fénnyel, mert hasonló jelleme, mint nekem!
Mutatja nekem kontrollálva, iránytű, hogy valójában mit is keresek!
Olyat aki ugyanezt sugározza és egy igazi Kwin lesz mellettem!
音楽のスタイル
Pop Rap, Hip Hop, Rap

よろしければ

曲のカバー Zabrałaś mi spokój
v4

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー emmanul sáng ngời
v4

Linh Nguyễn が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Vai ti embora nojento
v4

Evalda rosa Rosa が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー мектебым
v4

Dias Moldabek が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー CARILE, O POETA DO AMOR
v4

Jose do Carmo Carile が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Un Día cualquiera
v4

Christiam Sanchez Rodriguez が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー TY JESTEŚ MOIM DOMEM
v4

slawomir が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Speciális kislapát
v4

gusztáv Kiss が Suno AI を使用して作成しました